Gdańsk: Zimowa siatka czarterowa

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
12 września 2012 14:58
4 komentarze
Reklama

Po rekordowym pod względem ruchu czarterowego sezonie letnim port lotniczy Gdańsk szykuje się na rekordową pod tym względem zimę. Do tradycyjnie dostępnych w sezonie zimowym egipskich kurortów Sharm al Sheik i Hurghady, dołączą aż cztery nowe destynacje czarterowe.
- Od wielu lat nasi pasażerowie domagają się zimowej oferty czarterowej obejmującej także inne, niż egipskie, kierunki – przede wszystkim Wyspy Kanaryjskie. Specjalnie dla nich, we współpracy z czołowymi touroperatorami przygotowaliśmy nie jeden, ale aż 3 kierunki na ciepłe, hiszpańskie wyspy. To Gran Canaria, Teneryfa i Fuerteventura. A na dokładkę – specjalną atrakcję dla narciarzy i równocześnie absolutną nowość na rynku, czyli narty w Turcji, dokąd realizowane będą bezpośrednie loty czarterowe z Gdańska – mówi Tomasz Kloskowski, prezes Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy.
Loty na Gran Canarię i Teneryfę oraz na narty do tureckiego Erzurum są częścią oferty biura ITAKA. Z kolei rejsy na Fuerteventurę są sprzedawane przez biuro TUI.

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_010bb 2012-09-13 09:24   
gosc_010bb - Profil gosc_010bb
Potwierdzam obłożenie lotów PL-ALC wynosiło często 100% ale w tamtym roku ALC z powodu otwarcia nowego terminalu bardzo podniosło opłaty lotniskowe. FR zbulwersował się tym faktem i skasował sporo połączeń. Ale myślę, że od kwietnia powinno pojawić się WMI-ALC :)
gosc_71d6e 2012-09-12 16:25   
gosc_71d6e - Profil gosc_71d6e
Hmmm... ja do tej pory nie kumam czemu nie ma lotów do Alicante! Z Alicante w odstępie kilkunastu minut wylatywały samoloty do Poznania i Gdańska i zawsze było maksymalne lub prawie maksymalne zapełnienie. I co? Nie opłaca się Ryanairowi? Czy focha na ALC strzelił?
kudak 2012-09-12 15:59   
kudak - Profil kudak
Zamiast Czy miało być Czyli w poście niżej ;)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama