×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Finnair i Booking.com podpisali umowęDziś (12.09) linia Finnair oraz serwis Booking.com podpisali roczną umowę zapewniającą możliwość rezerwowania noclegów i miejsc w hotelach. Umowa wejdzie w życie z dniem 6 października tego roku.

- Znalezienie odpowiedniego miejsca pobytu jest kluczowym elementem podróży naszych klientów - powiedział Anssi Komulainen, wiceprezes działu obsługi klienta Finnair. - Nowa umowa ze światowej klasy partnerem pozwoli naszym klientom na dokonanie zakupu biletu lotniczego oraz założenie rezerwacji hotelowej w jednym miejscu - dodał.Partnerstwo umożliwia pasażerom rezerwującym bilety na stronie Finnair korzystanie z efektywnej wyszukiwarki hoteli oraz gwarantuje dostęp do serwisu Booking.com, który ma w swojej ofercie ponad 240 tys. hoteli w 173 krajach, recenzowanych przez 15 milionów gości. Wyszukiwanie noclegów przez Booking.com jest w pełni zintegrowane z witryną internetową Finnair.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożykgość_dad14 - Profil
gość_dad14
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie