×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wydziela call centre


Od 1 października call centre LOT-u będzie obsługiwane przez spółkę zewnętrzną. Zmiana to element planu restrukturyzacji polskiego przewoźnika i ma obniżyć koszty.

- Zmiana stanowi kontynuację analogicznych, podejmowanych wcześniej działań polegających na przekazywaniu poza spółkę działalności usługowej wspomagającej transport lotniczy, np. handlingu, techniki czy IT - informuje nas Biuro Prasowe PLL LOT.

Z początkiem października pracownicy call centre LOT-u zostaną przejęci przez spółkę Personnel Service sp. z o.o., będącą członkiem Work Service S.A.

Outosurcing call centre jest powszechną praktyką rynkową w branży usługowej, w tym lotniczej. Największe linie lotnicze, np. Lufthansa, również mają call centre wydzielone na zewnątrz - informuje LOT.

Wszyscy pracownicy zatrudnieni w działach, które zostaną przejęte przez Personnel Service, zachowają swoje obecne umowy o prac oraz wynikające z nich prawa i obowiązki. 

Dominik Sipińskigość_16bfa - Profil
gość_16bfa
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie