×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


OLT: Nowe połączenia z Karlsruhe/BadenOLT Express Germany ogłosił uruchomienie dwóch połączeń z lotniska Karlsruhe/Baden-Baden. Od listopada 2012 roku przewoźnik będzie oferował pasażerom rejsy do Hamburga oraz Wiednia.
Loty z Karlsruhe do Hamburga wystartują 2 listopada 2012 roku. OLT Express Germany będzie oferował 12 rejsów tygodniowo na tej trasie. Od poniedziałku do piątku samoloty w barwach niemieckiego przewoźnika będą realizowały połączenie między lotniskiem Baden-Baden a Hamburgiem rano oraz wieczorem. W soboty rejsy będą odbywały się tylko rano, a w niedziele - tylko wieczorem.

Połączenie z Karlsruhe/Baden-Baden do Wiednia zostanie uruchomione 2 listopada 2012 roku. Rejsy do stolicy Austrii będą realizowane codziennie.

Obie nowe trasy OLT Express Germany z portu lotniczego Karlsruhe/Baden-Baden będą obsługiwane samolotem Fokker 100, który zabiera na pokład 100 pasażerów.

To kolejne nowe połączenia z niemieckich portów regionalnych w siatce OLT Express Germany. Wcześniej przewoźnik ogłosił uruchomienie tras z Saarbrücken, Münster/Osnabrück oraz Drezna.

Anna Żuchlińskagość_d4dd5 - Profil
gość_d4dd5
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie