×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air poleci do Tel AwiwuWęgierska niskokosztowa linia Wizz Air uruchomi połączenie z Budapesztu do Tel Awiwu. Pierwszy rejs zaplanowano na 6 grudnia. Od 14 grudnia przewoźnik uruchomi też linię z Budapesztu do Kijowa (Żuliany).To pierwsza trasa Wizz Aira do Izraela. Rejsy będą wykonywane trzy razy w tygodniu - we wtorki, czwartki i soboty. Wyloty z Budapesztu zaplanowano na 15:25, a z Tel Awiwu na 20:30 (czasu lokalnego). Airbus A320 powróci do stolicy Węgier o 23:00.Loty z Budapesztu do Kijowa będą obsługiwane również 3 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. Start z Budapesztu zaplanowano na 10:30, a wylot z Kijowa na 13:45 czasu lokalnego.

Połączenie do Tel Awiwu to kolejna nowa, ciekawe destynacja w ofercie Wizz Aira po zapowiedzianym w czerwcu połączeniu do Kutaisi w Gruzji. Loty do tego gruzińskiego miasta z Kijowa (Żuliany) ruszą 27 września.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_8eae8 - Profil
gość_8eae8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie