×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Lądujemy w... SzczecinieW kolejnym programie z serii "Lądujemy w..." zapraszamy do Szczecina. To jeden z mniejszych portów lotniczych w Polsce i równocześnie najbardziej oddalony od Warszawy. Nic więc dziwnego, że często pozostaje trochę na uboczu. 

Choć port w Goleniowie, położony ok. 40 km od centrum Szczecina, rozwija się powoli, to da się tu zaobserwować zmiany. Zaletą jest dojazd - niemal do samego terminala dochodzi ekspresowa droga S3, połączona bezpośrednio z autostradą A6, która z kolei łączy się z siecią autostrad niemieckich. Port lotniczy im. NSZZ "Solidarność" chce to wykorzystać, by przyciągnąć pasażerów z północno-wschodnich Niemiec. 

O lotnisku Szczecin-Goleniów opowiada dla Pasazer.com prezes tego portu, Maciejem Dziadoszem. Z kamerą odwiedziliśmy także wieżę kontroli lotów Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej - jeszcze przez chwilę cieszącą się tytułem najnowszej w Polsce. Stojąc w wyjątkowo bliskiej odległości mogliśmy również obserwować obsługę samolotów.Dominik Sipiński


gość_ebe5b - Profil
gość_ebe5b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie