×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


MOL: Niektórzy pasażerowie to idioci


Michael O'Leary jedzie po bandzie... Szef Ryanaira nazwał protestujących przeciw opłatom za kartę pokładową "idiotami" i kazał im się "od...". O sprawie pisze Daily Mail. 

Suzy McLeod lecąca z rodziną z Alicante do Bristolu musiała zapłacić 236 funtów za to, że nie odprawiła się przez internet i nie wydrukowała swojej karty pokładowej. Jak tłumaczy była na wakacjach i nie miała dostępu do internetu.

Pasażerka poskarżyła się na facebookowym profilu Ryanair na praktyki irlandzkiej linii. Na Facebooku jej protest poparło na chwilę publikacji tego artykuły aż 582 tys. osób, a sam wpis skomentowano ponad 30 tys. razy.

- Pani McLeod musiała zapłacić 60 euro [za osobę - przyp. red.] za to że jest głupia - skomentował O'Leary. - Wróciła do domu, dorwała się do internetu i zaczęła biadolić: Boże, dopomóż, sądząc, że zmienimy naszą politykę. Nie, nie zmienimy - dodał.

Rocznie za brak karty pokładowej wysokie opłaty musi zapłacić 0,02 proc. z 79 mln pasażerów Ryanaira. Tym 16. tysiącom swoich pasażerów szef Ryanaira kazał się "od...".

Czy język i model biznesowy prowadzony przez MOL'a osiągnął już tak niski poziom a może inne metody przyciągania mediów już się wypaliły? Czy będąc największym tanim przewoźnikiem w Europie można pozwolić sobie na takie traktowanie i tak rynsztokowy język w stosunku do swoich klientów? 

Do czego jeszcze zdolny jest Michael O'Leary? Z pewnością nie każe nam długo czekać na odpowiedź.

Paweł Cybulakgość_e4b25 - Profil
gość_e4b25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie