×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Trwa strajk w LufthansieDziś (7.09) trwa kolejny dzień strajku związku zawodowego personelu pokładowego UFO w niemieckiej Lufthansie. Protest, który rozpoczął się o północy i potrwa przez 24 godziny, oznacza spore utrudnienia dla pasażerów, również lecących do i z Polski.

Strajk obejmuje całe Niemcy. Lufthansa na swojej stronie internetowej ostrzega, że bardzo wiele rejsów będzie dziś odwołanych. Utrudnienia nie dotyczą lotów innych linii z Grupy Lufthansy (Austrian, Swiss, Germanwings i Brussels Airlines). Przewoźnik zapowiada, że cześć utrudnień wystąpi również w trakcie weekendu.

Listę odwołanych rejsów można sprawdzić na stronie internetowej Lufthansy. Przewoźnik ostrzega jednak, że mogą wystąpić również niezapowiedziane utrudnienia.

Odwołane są dzisiejsze rejsy z Frankfurtu do Warszawy i Krakowa. Do pozostałych polskich portów rejsy powinny odbywać się bez utrudnień.

W przypadku odwołania rejsu pasażerom przysługuje prawo do zmiany rezerwacji lub zwrotu kosztów. Ci, którzy mieli podróżować na trasach krajowych w Niemczech, mogą w zamian otrzymać bilety na szybkie połączenia kolejowe Deutsche Bahn. O prawach pasażerów Lufthansa informuje na stronie dotyczącej strajku UFO.

Dominik Sipiński
fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_94fec - Profil
gość_94fec
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie