×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Wnętrze klasy biznes B787Polskie Linie Lotnicze LOT zaprezentowały grafiki przedstawiające wygląd klasy biznes Boeingów 787. Nowe Dreamlinery przewoźnika zabiorą na pokład 252 pasażerów, w tym 18 klasy biznes.Klasa biznes posiadać będzie 18 (2-2-2) w pełni automatycznych, nowoczesnych i rozkładanych do pozycji leżącej foteli, które zapewnią pasażerom lepszy komfort podróży. Nowe fotele można wychylić o 180 stopni, co pozwala na przekształcenie ich w wygodne łóżko o długości 190 cm i szerokości 60 cm.

Każdy fotel klasy biznes posiadać będzie indywidualny system rozrywki z dotykowym 17. calowym ekranem oraz możliwością podłączenia laptopa lub innego urządzenia elektronicznego.PLL LOT będą pierwszą linią lotniczą w Europie, która otrzyma ten model samolotu. W tym roku do LOT-u trafić mają dwa z ośmiu zamówionych Boeingów 787, a do marca 2013 roku LOT powinien posiadać pięć maszyn tego typu.

Zwłoka w dostawie Dreamlinera dla LOT-u przekroczy w tym roku cztery lata. Jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to niemal pewne jest, że w połowie listopada tego roku do Polski trafi pierwszy 787 (SP-LRB) z żurawiem na ogonie, który niebawem otrzyma w lakierni w Everett pełne barwy przewoźnika.

Piotr Bożyk
Fot. PLL LOT/Boeing Mediagość_034c8 - Profil
gość_034c8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie