Lądujemy w... Gdańsku

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
05 września 2012 11:07
18 komentarzy
Reklama

Lądujemy w Gdańsku, w porcie lotniczym im. Lecha Wałęsy. Rębiechowo to jedna z polskich baz niskokosztowego Wizz Aira obecny jest również Ryanair i Norwegian. Z lotniska operuje także LOT, Lufthansa, SAS, Air Berlin oraz Eurolot.

W materiale, na który zapraszamy poniżej, pokazujemy jak zmieniło się gdańskie lotnisko na przełomie ostatnich lat. To jedno z lotnisk, które przeszło ogromną transformację, czego dowodem jest nowy, chyba jeden z najokazalszych terminali w Polsce.

Spotkaliśmy się również z wiceprezes lotniska, Marzenną Krefft.


Możecie teraz porównać dzisiejsze gdańskie lotnisko z tym, jak wyglądało 7 lat temu podczas pierwszej edycji "Lądujemy w...".

Paweł Cybulak
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_0b9ae 2012-09-14 17:37   
gosc_0b9ae - Profil gosc_0b9ae
Znam juz nowy terminal w GDN bo pare razy z niego kozystalem i porownanie z WRO jak dla mnie lekko w strone GDN. Z reszta WRO do ruchu jaki ma GDN brakuje oj duzo, duzo jeszcze...GDN spelnia wszystkie swoje podstawowe funkcje raczej bez zarzutu, jak zwykle pracownicy kontroli robia wszystko by mile wrazenie pryslo. Terminal i port na miare 3-go co wielkosci lotniska w kraju.
gosc_ac312 2012-09-13 23:20   
gosc_ac312 - Profil gosc_ac312
Na Top Liście - No 1 - Brak bagażu podczas przylotu lub jego częściowa strata (kradzież , ubytki). Doświadczyłem wielokrotnie. Ostatni raz 26.03.12 w locie z Seulu via Istambuł - Warszawa - Gdańsk. Nazwa lotniska , tez coraz mniej przyjazna. Pomnik "zasłużonych" dla lotniska na sali odlotów na wzór despoty, szantrapy śp. tow. Korei Płn. Kir Min Sena.
ftlmm 2012-09-07 21:33   
ftlmm - Profil ftlmm
Lubię GDN. Lubię też business lounge. Wprawdzie ten nowy, wielki salonik utracił nieco na przytulności starego terminala, to zawsze są w nim miejsca, świerza prasa, przekąski i napoje, w przede wszystkim bardzo miła obsługa. Gdyby tak jeszcze coś ciepłego było, choćby zupa jak na Okęciu!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama