×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowe połączenia z Belgradu
Wizz Air ogłosił plany rozwoju na lotnisku w Belgradzie. Węgierski przewoźnik niskokosztowy zapowiedział dodanie drugiego samolotu Airbus A320 do swojej bazy w serbskim porcie lotniczym, uruchomienie nowych połączeń oraz zwiększenie częstotliwości rejsów na istniejących już trasach.

Jak już informowaliśmy wcześniej, w połowie grudnia 2012 roku Wizz Air uruchomi loty z Belgradu do Bazylei. Pod koniec maja 2013 roku wystartują rejsy z serbskiego lotniska do Oslo Torp. Latem w 2013 roku przewoźnik uruchomi dwa sezonowe połączenia z Belgradu na Korfu oraz Rodos.

Rejsy z Belgradu na Rodos wystartują 15 czerwca 2013 roku i będą obsługiwane raz w tygodniu, w soboty. Loty z Belgradu na Korfu zostaną uruchomione 20 czerwca 2013 roku i będą realizowane raz w tygodniu, w czwartki.

Wizz Air zwiększy również częstotliwość rejsów na istniejących już trasach z Belgradu do Brukseli Charleroi, Eindhoven, Goteborga, Malmo, Memmingen oraz Sztokholmu Skavsta.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_1a0e8 - Profil
gość_1a0e8
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie