×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Nowe połączenia w siatce IcelandairIcelandair ogłosił uruchomienie trzech nowych połączeń w sezonie letnim w 2013 roku. Przewoźnik zaoferuje pasażerom loty z Rejkiawiku do Anchorage, Sankt Petersburga oraz Zurychu. 

Rejsy z Islandii na Alaskę będą obsługiwane w okresie od 15 maja do 15 września 2013 roku. Loty z Rejkiawiku do Anchorage będą realizowane dwa razy w tygodniu, w środy oraz niedziele. Rejsy powrotne będą się odbywały w poniedziałki oraz czwartki. 
Połączenie z Rejkiawiku do Sankt Petersburga będzie realizowane w okresie od 1 czerwca do 17 września 2013 roku. Rejsy do Rosji będą obsługiwane dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.


Loty z Islandii do Zurychu będą się odbywały w okresie od 1 czerwca do do 14 września 2013 roku. Rejsy do Szwajcarii realizowane będą dwa razy w tygodniu, we wtorki oraz soboty.
Icelandair będzie obsługiwał połączenia z Rejkiawiku do Anchorage, Sankt Petersburga oraz Zurychu samolotem Boeing 757-200.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_2437e - Profil
gość_2437e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie