×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ICBC Leasing zamawia 50 maszyn A320Dziś (30.08) Airbus oraz chińska firma ICBC Financial Leasing Ltd. (ICBC Leasing) ogłosili zamówienie 50 samolotów z rodziny A320: 30 A320 oraz 20 A320neo. Wartość kontraktu opiewa na kwotę około 3,2 mld dolarów.

- Zdecydowaliśmy się zamówić więcej samolotów z rodziny A320, w tym także A320neo, aby wzmocnić naszą ofertę w oczekiwaniu na wzrost zapotrzebowania rynku lotniczego w Chinach oraz regionie Azji i Pacyfiku. Obecna sytuacja wskazuje, że firmy leasingowe będą odgrywać znaczącą rolę w sektorze lotniczym - powiedział Li Xiaopeng, prezes ICBC Leasing.- Jesteśmy bardzo zadowoleni z kolejnego zamówienia ICBC Leasing na najlepiej sprzedające się na świecie maszyny wąskokadłubowe. W szczególności zamówienie 20 A320neo sprawia, że firma ICBC jest pierwszym chińskim klientem nowego członka rodziny A320. Jesteśmy dumni, że możemy wspierać naszymi produktami rozwój chińskich firm leasingowych - podsumował Fabrice Bregier, prezes Airbusa.

Obecnie we flotach 15 chińskich linii lotniczych służy ponad 700 samolotów z całej rodziny Airbusów A320.

Piotr Bożyk
Fot. Airbus Mediagość_648b7 - Profil
gość_648b7
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie