Premium Class w Small Planet Airlines

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
21 stycznia 2013 16:41
10 komentarzy
Reklama

Komfortowy przelot to początek udanych wakacji. W sezonie letnim 2013 klienci będą mogli podróżowywać na krótkich lotach czarterowych również w klasie Premium. To nowość na rynku, którą dla klientów Neckermanna wprowadza linia lotnicza Small Planet Airlines.

Dotychczas podróżowanie ze specjalnymi przywilejami w podwyższonym standardzie było możliwe jedynie na trasach międzykontynentalnych. Neckermann wspólnie z linią lotniczą Small Planet Airlines postanowili pójść o krok dalej wprowadzając dodatkowe udogodnienia w ramach Premium Class również na krótkich lotach czarterowych. Już w sezonie letnim 2013 klienci Neckermanna na rejsach obsługiwanych przez Small Planet Airlines będą mogli dotrzeć do ulubionych miejsc wypoczynku takich jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Egipt, Bułgaria, Chorwacja i Czarnogóra bardziej komfortowo. - Polacy coraz częściej wypoczywają za granicą, a ich wymagania stawiane samej jakości podróży wzrastają – powiedziała Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska. - Ta tendencja jest zauważalna także w przypadku krótkich rejsów czarterowych, którymi klienci najczęściej docierają na wakacje. Choć Premium Class jest całkowicie nową koncepcją na rynku, odnotowujemy duże zainteresowanie tą usługą, w tym przede wszystkim wśród klientów wybierających się na urlop z dziećmi - dodaje.

W ramach Premium Class klienci będą mieli zapewnioną oddzielną odprawę na polskich lotniskach. To również miejsca w pierwszych sześciu rzędach samolotu oraz dodatkowe pięć kg do głównego bagażu. Dodatkowym przywilejem będzie otrzymanie posiłku i deseru podczas przelotu. Różne typy zestawów będą serwowane podczas lotów porannych i wieczornych. Dodatkiem do posiłku będzie lampka wina lub piwo. Podczas przelotu klienci będą mieli zapewniony także "open-bar" na napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę. Pakiet "Premium Class" to koszt 198 zł/os w obie strony.

Piotr Bożyk
Fot. Marlena Rumniak
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
krzysiekl 2013-01-23 16:20   
krzysiekl - Profil krzysiekl
ale nie musisz kupować wcześniej:P

15zł 11zł 15zł za herbaty 10zł za deser(?) razem ok 50zł.
Do tego masz oddzielną odprawę, większy limit bagażu i miejsce z przodu samolotu(nie ma tam więcej miejsca?). Tak naprawdę biznes na krótkich trasach często nie daje dużo więcej niestety (salonik wolny środkowy fotel)
gosc_1e42b 2013-01-23 13:23   
gosc_1e42b - Profil gosc_1e42b
Krzysiek - no nie porównuj dwóch róznych produktów, bo owszem dużo drożej dopłaca się za biznes w tradycyjnych, ale chyba nie leciałem Small-em...tam naprawde nie ma miejsca na nogi...poza w Smallu nikt nie pisze o środkowym fotelu, poza tym nie ma wstepu do business loungu, poza tym dostaniesz 1 (słownie: jedną) lampkę wina...wiec to chyba żadna atrakcja. Dobra kanapka kupiona na Okęciu to nawet niech będzie 15 zł, wino w sklepie bezcłowym 0,187 to wydatek rzędu 11 zł.... i to jest to co dostaniesz za 100 zł...aha no jeszcze 2 herbaty ;)
mietek 2013-01-23 11:01   
mietek - Profil mietek
Czy takiej samej oferty nie wprowadził dopiero co enter?
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama