×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Premium Class w Small Planet AirlinesKomfortowy przelot to początek udanych wakacji. W sezonie letnim 2013 klienci będą mogli podróżowywać na krótkich lotach czarterowych również w klasie Premium. To nowość na rynku, którą dla klientów Neckermanna wprowadza linia lotnicza Small Planet Airlines.

Dotychczas podróżowanie ze specjalnymi przywilejami w podwyższonym standardzie było możliwe jedynie na trasach międzykontynentalnych. Neckermann wspólnie z linią lotniczą Small Planet Airlines postanowili pójść o krok dalej wprowadzając dodatkowe udogodnienia w ramach Premium Class również na krótkich lotach czarterowych. Już w sezonie letnim 2013 klienci Neckermanna na rejsach obsługiwanych przez Small Planet Airlines będą mogli dotrzeć do ulubionych miejsc wypoczynku takich jak Grecja, Hiszpania, Turcja, Egipt, Bułgaria, Chorwacja i Czarnogóra bardziej komfortowo. - Polacy coraz częściej wypoczywają za granicą, a ich wymagania stawiane samej jakości podróży wzrastają – powiedziała Magda Plutecka-Dydoń, PR Manager Neckermann Polska. - Ta tendencja jest zauważalna także w przypadku krótkich rejsów czarterowych, którymi klienci najczęściej docierają na wakacje. Choć Premium Class jest całkowicie nową koncepcją na rynku, odnotowujemy duże zainteresowanie tą usługą, w tym przede wszystkim wśród klientów wybierających się na urlop z dziećmi - dodaje.

W ramach Premium Class klienci będą mieli zapewnioną oddzielną odprawę na polskich lotniskach. To również miejsca w pierwszych sześciu rzędach samolotu oraz dodatkowe pięć kg do głównego bagażu. Dodatkowym przywilejem będzie otrzymanie posiłku i deseru podczas przelotu. Różne typy zestawów będą serwowane podczas lotów porannych i wieczornych. Dodatkiem do posiłku będzie lampka wina lub piwo. Podczas przelotu klienci będą mieli zapewniony także "open-bar" na napoje bezalkoholowe, kawę i herbatę. Pakiet "Premium Class" to koszt 198 zł/os w obie strony.

Piotr Bożyk
Fot. Marlena Rumniak
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_d88a6 - Profil
gość_d88a6
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie