×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Turkish wizytuje polskie lotniskaW środę (9.08) w Łodzi odbyło się spotkanie linii lotniczych Turkish Airlines z władzami łódzkiego portu oraz przedstawicielami lokalnego biznesu.

Mete Akandere, dyrektor Turkish Airlines na Polskę, twierdzi że tak Łódź, region łódzki jak i cała Polska to wciąż niewykorzystany potencjał. Przewoźnik chciałby uruchomiać nowe połączenia pasażerskie jak i cargo z naszego kraju. 

 - Głównym celem wizyty było przedstawienie i zapoznanie się z potencjałem regionu łodzkiego. Podczas spotkań i rozmów z lokalnymi przedsiębiorcami  zaprezentowano ofertę Turkish Airlines dotyczącą profitów z uczestnictwa w programie dla firm - Turkish Corporate Club. W trakcie rozmów podkreślono spore możliwości dla naszej linii, głównie w zakresie przesyłek cargo do i z Łodzi - mówi Wojciech Borys, dyrektor ds. marketingu Turkish Airlines na Polskę.

- Możliwości pasażerskie realnie oceniono jako mniejsze z uwagi na sąsiedztwo innych lotnisk w regionie. Wizyta na lotnisku, miała na celu zapoznanie z rzeczywistą infrastrukturą m.in. nowym terminalem oraz organizacją lotniska. To była jedna z serii wizyt na lotniskach w Polsce, kolejna planowana jest w Modlinie - dodaje Borys.


gość_e108a - Profil
gość_e108a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie