dauair w Galileo

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 października 2005 00:17
2 komentarze
Reklama

Linia lotnicza dauair zawarła umowę z systemem rezerwacyjnym Galileo, dzięki której od początku października jej oferty są dostępne w tym systemie.

Dodatkowym udogodnieniem dla klientów dokonujących rezerwacji za pośrednictwem Galileo jest pełna oferta cenowa przewoźnika. W systemie są dostępne wszystkie klasy rezerwacyjne, zatem stawki nie różnią się od tych prezentowanych na stronach internetowych Dauair.

Paweł Cybulak/ Tur-info
Reklama

Ostatnie komentarze

gosc_Old 2005-10-22 13:02   
gosc_Old - Profil gosc_Old
Leciałem z THF do Poznania. Świetna panoramka obu miast z okien dzięki niższej wysokości przelotowej i innemu kątowi wznoszenia. Na pokładzie napoje w cenie. Lot 45 minut. Było nas ok. 14 osób na 33 miejsca, większośc leciała z Dortmundu. Siedzenia skórzane (jeśli to ma dla kogoś znaczenie). Wadą jest cena biletów. Teraz sprawdzałem WAW-THF i wychodzi mi zupełnie w cenie LOTu, co nie jest dobrą strategią. Do tego w weekendy chyba nie mają stawek obniżonych (rzekomo sold iout do końca sezonu).
humbak 2005-10-18 07:45   
humbak - Profil humbak
A ja w końcu widziałem ten samolocik dauaira - wczoraj w Hanowerze. Mała, zgrabna, ładna maszynka... Czy ktoś ma wrażenia z lotu dauairem?
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama