×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Aer Lingus wraca do Krakowa
Irlandzkie linie Aer Lingus jednak nie rezygnują całkowicie z rejsów do Krakowa. Oznacza to zmianę planów przewoźnika, który pod koniec maja b.r. ogłosił, że całkowicie wycofuje się z Balic. Ostatni lot na trasie z Dublina do Krakowa zaplanowano wówczas na 25 października.
 


Tymczasem w systemie rezerwacyjnym linii ponownie pojawiła się możliwość rezerwacji biletów ze stolicy Małopolski do Dublina. Rejsy będą realizowane dwa razy w tygodniu, w poniedziałki i piątki, w okresie od 10 grudnia b.r. do 14 stycznia 2013.Lot EI 368 wystartuje ze stolicy Irlandii o 14:10, aby dotrzeć do  Krakowa o 18:00. Rejs powrotny EI 369 został zaplanowany na 18:40 i wyląduje w Dublinie o 20:35. Połączenie będzie obsługiwane samolotami typu Airbus A320.

Ograniczona dostępność rejsów w sezonie zimowym wskazuje wyraźnie na zamiar wykorzystania przez Aer Lingus wzmożonego ruchu świąteczno-noworocznego.

Na razie nie wiadomo czy połączenie ma szansę powrócić na stałe do rozkładu irlandzkiego przewoźnika.

Marek Stus
Fot. Piotr Bożykgość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie