×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Bydgoszcz: W lipcu 34% wzrostuW lipcu Port Lotniczy Bydgoszcz-Szwederowo odprawił 43,2 tys. pasażerów. Jest to wynik o 34% lepszy w porównaniu z lipcem zeszłego roku i jednocześnie najlepszy w historii lotniska.


Niecałe 35 tys. pasażerów odprawionych w ubiegłym miesiącu stanowili pasażerowie lotów regularnych. Ich liczba wzrosła o 32% w porównaniu z rokiem ubiegłym. O 35% wzrosła liczba pasażerów na trasie Bydgoszcz-Warszawa-Bydgoszcz. Do wzrostu w lipcu przyczyniły się także loty do Krakowa. Od 2 do 25 lipca z tej trasy skorzystało ponad 3 tys. pasażerów.


8,4 tys. podróżnych odprawiono w segmencie lotów czarterowych. Wzrost wyniósł aż 45%.


 - Naszym celem jest stały, stabilny wzrost liczby pasażerów. Największym wyzwaniem na najbliższe miesiące jest bezpieczna i komfortowa obsługa pasażerów. W związku z tym prowadzimy prace związane z dostosowaniem powierzchni terminala do istniejących potrzeb. Pasażerowie będą mogli w całości korzystać z tych udogodnień od sezonu letniego 2013 roku - powiedział Tomasz Moraczewski, prezesa Zarządu Portu Lotniczego Bydgoszcz.

W pierwszym półroczu bieżącego roku port odprawił 21% więcej pasażerów niż w analogicznym okresie zeszłego roku.  

Tomasz Wyszyńskigość_efd74 - Profil
gość_efd74
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie