×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Większymi samolotami do SzczecinaPolskie Linie Lotnicze LOT podjęły decyzję o zwiększeniu oferowania na trasie z Warszawy do Szczecina. Jest to kolejna zmiana w rozkładzie polskiego przewoźnika wynikająca ze zwiększonego zainteresowania rejsami LOT-u po Polsce.

LOT kontynuuje działania operacyjne, które rozpoczął po zawieszeniu działalności OLT Express. Dzisiaj i jutro do systemu zostaną wprowadzone zmiany dotyczące połączeń na trasie Warszawa - Szczecin - Warszawa, które będą obowiązywały od 9 sierpnia do końca października czyli końca rozkładu sezonu letniego.Modyfikacje będą polegać na podstawieniu większych samolotów na tym kierunku na rejsach porannych o godz. 7.05 (LO 3931) oraz powrotnych o godz. 8.50 (LO 3932) a także wieczornych o godz. 18.55 z Warszawy (LO 3935) i powrotnych o godz. 20.40 (LO 3936).

Obecnie rejsy PLL LOT S.A z Warszawy do Szczecina. wykonywane są samolotami ATR 72 z 64 miejscami pasażerskimi oraz nowymi Bombardierami Q400 z 78 miejscami pasażerskimi. 

Od 9 sierpnia trasa do stolicy województwa zachodniopomorskiego będzie obsługiwana przez większe Boeingi 737 oraz Embraery 195, które mogą zabrać na pokład odpowiednio 108 i 112 Pasażerów. Wprowadzone zmiany spowodują, że LOT zaoferuje w ciągu trzech najbliższych miesięcy, na rejsie porannym do Szczecina średnio aż o 18% więcej miejsc.

Fot. Piotr Bożykgość_ecc41 - Profil
gość_ecc41
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie