OLT: Komunikat o zawieszeniu lotów

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
31 lipca 2012 10:55
12 komentarzy
Reklama

Linie lotnicze OLT Express Poland wydały oficjalny komunikat dotyczący zawieszenia czarterowej działalności lotniczej.

"31 lipca Spółka OLT Express Poland sp. z o.o., pomimo wielodniowych negocjacji w sprawie sprzedaży udziałów w Spółce OLT Express Poland nowemu inwestorowi, zmuszona została do zaprzestania także operacji czarterowych. Zakończone fiaskiem negocjacje oraz brak dalszych możliwości finansowania, spowodowały utratę płynności finansowej. Skutkiem tego było wycofanie się leasingodawców ze współpracy z OLT Express POLAND.Decyzje o zaprzestaniu operacji zapadły dzisiejszej nocy. Także w nocy OLT Express Poland poinformowało biura podróży o zaistniałej sytuacji. Samoloty zostały zwrócone w nocy do leasingodawców.

W celu ubiegania się o zwrot kosztów za niewykorzystane bilety lotnicze Pasażerowie powinni zgłaszać się bezpośrednio do biur podróży, które w ich imieniu dokonywały zakupu biletów."

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_0c474 2012-08-01 17:24   
gosc_0c474 - Profil gosc_0c474
A zarząd lotniska w Gdańsku wiązał z OLT naiwne nadzieje, że ta linia będzie tworzyć tam hub dla swoich połączeń :)!!! Naiwność i dowód na niski poziom profesjonalizmu, lepiej niech zarząd zabierze się o ściągnięcie jakiejś porządnej linii, bo ostatnio oprócz OLT zniknęli z GDN Finnair (jako Fly Be) i Air Baltic!
krzyniu30 2012-07-31 16:10   
krzyniu30 - Profil krzyniu30
IAC właśnie ląduje w DUB z AMS
gosc_1877d 2012-07-31 16:10   
gosc_1877d - Profil gosc_1877d
gosc_b0d78: NIe Ty jeden. Kiedy tylko powstal OLT Express pisalem tu wielokrotnie, ze dziala na wariackich papierach. Ale od razu ostro mi sie dostalo ostro po glowie, ze co poniektorym urealniam swiat widziany w rozowych kolorach... wiec sobie dalem spokoj i wiecej nie pisuje na tutejszym forum. A dzis mam dzika satysfakcje, ze mialem racje;-) Jak pisalem kiedys wywalono mase pieniedzy w bloto w samym OLT oraz w ELO i LOcie, ktorzy musieli konkurowac z dumpingowymi cenami OLT. A zamiast tego te wszystkie pieniadze mozna bylo duzo lepiej wykorzystac i zamiast sobie skakac do gardel, wspolnie (we trojke) stworzyc grupe polskich przewoznikow, a tak jeden juz upadl, oby teraz dwoch pozostalych nie znalazlo sie w podobnej sytuacji. Pozdrawiam, B747400ER
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama