×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT: Częściej Warszawa - Rzeszów
LOT uruchamia dodatkowy rejs na trasie z Warszawy do Rzeszowa. Od 1 sierpnia 2012 roku przewoźnik będzie oferował wieczorny rejs z Warszawy do Rzeszowa oraz poranny z Rzeszowa do Warszawy.

Lot LO 3803 będzie startował codziennie oprócz sobót z warszawskiego lotniska o godzinie 21:40, na lotnisku w Rzeszowie spodziewany jest o 22:35. Rejs LO 3804 z Rzeszowa został zaplanowany od poniedziałki do soboty na 5:55, w Warszawie wyląduje o 6:45. Połączenie będzie obsługiwane samolotem Embraer 170/175.
Obecnie LOT oferuje trzy loty dziennie między Warszawą a Rzeszowem. Godziny nowych rejsów zostały dostosowane do potrzeb pasażerów podróżujących w celach biznesowych, jak również są odpowiedzią na duże zainteresowanie lotami między Podkarpaciem a stolicą.  

Jednocześnie na trasie między Warszawą a Rzeszowem przewoźnik zwiększy liczbę miejsc na rejsie popołudniowym LO3801/LO3802 poprzez zamianę samolotu na większy (Embraer 170/175 lub Boeing 737). Tym samym LOT zwiększa łącznie liczbę miejsc na tej trasie (w okresie od 6 sierpnia do 27 października) aż o 39%.

O uruchomieniu dodatkowego lotu między Warszawą a Rzeszowem LOT zadecydował wkrótce po tym, jak OLT Express Regional ogłosił zawieszenie wszystkich swoich regularnych rejsów krajowych. Przewoźnik, przez kilka ostatnich miesięcy, realizował połączenie między lotniskiem Chopina a rzeszowskim portem lotniczym samolotem ATR 72. OLT Express Regional oferował wtedy poranny rejs z Rzeszowa do Warszawy oraz wieczorny z Warszawy do Rzeszowa.

Anna Żuchlińskagość_53377 - Profil
gość_53377
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie