×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


ATRy odlatują. OLT odwołuje rejsy


OLT Express poinformował o odwołaniu w dniu dzisiejszym wszystkich rejsów obsługiwanych samolotami ATR. - W Katowicach i w Szczecinie samoloty nie przyjęły pasażerów - donoszą nasi czytelnicy. 
ATRy na pusto odleciały z Katowic do Kopenhagi w Danii do ich leasingodawcy.

Pasażerowie przylecieli porannym rejsem do Katowic, ale samolot do Rzeszowa i do Gdańska już nie odleciał. Przewoźnik wykonuje rejsy na tej trasie w rotacji Gdańsk - Katowice - Rzeszów - Katowice - Gdańsk.
Pasażerom do Rzeszowa i Gdańska została zapewniona komunikacja autobusowa.

Również rejs ze Szczecina nie przyleciał dziś do Katowic. Odwołany też będzie rejs z Poznania do stolicy Górnego Śląska.

- W Krakowie OLT Express odwołał rejs do Szczecina (już po uruchomieniu odprawy) i Poznań - informuje nas Urszula Podraza, rzecznik prasowy Kraków Airport. 

Samolot ma być przebazowany do Madrytu.

Pasażerowie, którzy mieli lecieć z Krakowa do Szczecina mogą polecieć na tej trasie rejsem Eurolotu o godz. 18:15. Zamiast ATR42-500 Eurolot podstawi Bombardiera Q400.

Podczas wczorajszej konferencji prasowej przewoźnik poinformował o wycofaniu ze swojej floty wszystkich samolotów z rodziny ATR ale dopiero od 11 sierpnia. Z systemu rezerwacyjnego przewoźnika już teraz zniknęły wszystkie rejsy obsługiwane przez samoloty typu ATR.

Oprócz lakonicznej informacji na stronie oraz przeprosin nie znajdziemy żadnych dodatkowych informacji dotyczących skasowania lotów. Nie wiadomo również, czy sytuacja nie powtórzy się jutro. 

Anna Żuchlińska, Paweł Cybulakgość_f116a - Profil
gość_f116a
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie