×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eurolot wejdzie na trasy OLT Express?Eurolot planuje uruchomienie połączeń na niektórych trasach likwidowanych przez OLT Express. Wczoraj (25.07) przewoźnik ten zapowiedział likwidację 13 obsługiwanych przez siebie tras krajowych. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że Eurolot planuje już niebawem uruchomienie operacji lotniczych z Poznania do Krakowa. Kolejne są w trakcie analiz.

Obecnie Polacy zobaczyli, że po kraju można latać, i to za nieduże pieniądze. Zrobimy wszystko, żeby tak zostało. Już analizujemy pod kątem ekonomicznym wszystkie zlikwidowane przez OLT połączenia i te, na których będzie nam się opłacało latać, włączymy do naszej siatki - mówi w rozmowie z Pasazer.com Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu. 

Kiedy wystartują nowe połączenia?

- Jesteśmy pewni, że wystartują już w sierpniu - kwituje Dąbrowski.A już dziś Eurolot przygotował dla pasażerów OLT Express, którzy nabyli bilety na trasie Kraków – Szczecin – Kraków, a nie mogą odbyć podróży specjalną ofertę. Pasażerowie mogą nabyć bilet w tej samej cenie, którą zapłacili w OLT.Wystarczy zgłosić się do nas z biletem na odwołany lot, a my zastąpimy go biletem na połączenie liniami Eurolot. Gwarantujemy, że cena nowego biletu pozostanie niezmienna - pisze prezes Eurolotu w komunikacie prasowym przesłanym do naszej redakcji.

Oferta dotyczy także pasażerów z biletami OLT na trasę Katowice – Szczecin – Katowice, którzy zdecydują się na skorzystanie z lotniska w Krakowie.

- Czujemy się odpowiedzialni za rozwój rynku lotniczego. Dbamy o wiarygodność i wysoki poziom naszych usług. Szanujemy czas naszych pasażerów, a ich zaufanie jest dla nas największą wartością. Dołożymy wszelkich starań, by pomóc pasażerom, którzy - z przyczyn od nich niezależnych - nie są w stanie odbyć zaplanowanego wcześniej lotu - dodaje Dąbrowski.

Flota Eurolotu składa się obecnie z 14 ATR-ów, 3 Embraerów (dwa latają dla rządu, jeden dla PLL LOT) i 3 Bombardierów. Wkrótce do floty dołączy pięć kolejnych. 

Paweł Cybulak
Fot. Piotr Bożykgość_39388 - Profil
gość_39388
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie