W OLT chwilowo tylko napoje

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
23 lipca 2012 18:31
41 komentarzy
Reklama

- Podobno od weekendu OLT Express wycofuje się z posiłków na pokładzie - alarmuje przez platformę "Daj znać" nasz czytelnik Tomasz K.

Zapytaliśmy przedstawicieli przewoźnika czy rzeczywiście rezygnuje z cateringu na obsługiwanych rejsach.

- OLT nie zamierza rezygnować z serwisu na pokładzie - informuje Magdalena Grzybowska, rzecznik prasowy OLT Express. - Przygotowujemy się do uruchomienia nowego serwisu w ramach OLT Cafe.Jak wynika z Krajowego Rejestru Sądowego 12 stycznia br. została zarejestrowana spółka OLT Cafe, która ma zająć się m.in. cateringiem na pokładach samolotów OLT Express. Prezesem spółki jest Marcin Plichta.

- Do momentu wprowadzenia oferty docelowej [OLT Cafe - przyp. red.], ograniczyliśmy asortyment. Będą serwowane tylko napoje - wyjaśnia Grzybowska.

Do tej pory przewoźnik oferował ciepłe i zimne napoje oraz przekąskę.


- W niedziele OLT serwowało tylko wodę na pokładzie - pisze nasz czytelnik Marek.

Informację potwierdza rzecznik linii, informując jednocześnie, że to tylko chwilowe ograniczenie asortymentu do momentu uruchomienia cateringu OLT Cafe. Nie podaje jednak dokładnego terminu.

Nie wiadomo także czy catering OLT Cafe będzie wciąż darmowy.

Paweł Cybulak
fot. Anna Żuchlińska, Tomasz Wyszyński
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_29770 2012-07-25 11:52   
gosc_29770 - Profil gosc_29770
Trzeba rozumieć że nowy gracz na rynku finansowym i lotniczym mobilizuje starych graczy i ich wspólny opór. Widać, jak poruszyli media co pokazuje ich duże możliwości działania. Takich Amberów jest wiele ale widocznie ten ich uwiera najbardziej. Starą sitwę i jej metody dobrze pokazano w filmie 'Uwikłanie'. Trzeba wprowadzić kogoś do firmy żeby żeby się uspokoili.
gosc_8069b 2012-07-25 11:42   
gosc_8069b - Profil gosc_8069b
Bardzo słusznie, ważniejsze żeby tania linia się utrzymała na rynku. Eurolot na doświadczenie i poza napojami nie serwuje jedzenia. Może być prince polo, ale to generuje koszty niepotrzebnie. Młoda linia chciała dobrze wypaść, ale nie może dokładac i trzeba dokładnie przestudiowac funkcjonowanie Rynair czy Wizz, to klucz do przetrwania.
gosc_158fb 2012-07-25 01:03   
gosc_158fb - Profil gosc_158fb
To już poczatek końca. I Amber Gold i OLT.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama