×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Mniej lotów na Wyspy Kanaryjskie


Ryanair skasuje w nadchodzącym sezonie zimowym 21 tras oraz zmniejszy częstotliwość na kolejnych 32 trasach na Wyspy Kanaryjskie. 

Od 1 listopada 2012 roku irlandzki przewoźnik niskokosztowy zlikwiduje siedem połączeń na Gran Canarię oraz zmniejszy częstotliwość lotów na ośmiu kolejnych trasach. Zimą nie polecimy z Gran Canarii do Bratysławy, Baden-Baden, Liverpoolu, Pizy, Santander, Saragossy oraz Shannon.

W sezonie zimowym przewoźnik skasuje cztery połączenia z wyspy Fuerteventura, na ośmiu kolejnych zmniejszona zostanie częstotliwość rejsów. Ryanair zlikwiduje loty z Fuerteventury do Doncaster, Knock, Porto oraz Saragossy.

Z Lanzarote skasowanych zostanie sześć połączeń, na sześciu kolejnych zmniejszona zostanie liczba tygodniowych lotów. Przewoźnik rezygnuje z rejsów z Lanzarote do Eindhoven, Baden-Baden, Santander, Saragossy, Walencji oraz Valladolid. 

Cztery połączenia straci na zimę lotnisko w Teneryfie, na 10 kolejnych trasach zmniejszona zostanie częstotliwość lotów. Ryanair skasuje z Teneryfy rejsy do Edynburga, Londynu Luton, Frankfurtu Hahn oraz Cork.

Jak informuje Ryanair, powodem skasowania tak dużej liczby połączeń z Wysp Kanaryjskich oraz ograniczenie rejsów na wielu kolejnych trasach jest brak porozumienia z lokalnymi władzami.

Anna Żuchlińskagość_70cbf - Profil
gość_70cbf
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie