Studiuj Aviation Management

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
18 lipca 2012 11:23
43 komentarzy
Reklama

Rynek przewozów lotniczych w ostatnich latach ulega bardzo dynamicznemu rozwojowi. W najbliższych latach w Polsce brakować będzie ok. 25 tysięcy specjalistów do obsługi lotnisk znajdujących się na terenie kraju.

Wykorzystaj swoją szansę, studiuj "Aviation Management" na kierunku Ekonomia Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Nabór trwa jeszcze tylko do 31 lipca.


Portal Pasazer.com jest patronatem medialnym projektu. O prestiżu kierunku świadczy także współpraca z Lufthansą. Niemiecka linia lotnicza przyjęła patronat nad projektem "Do kariery na skrzydłach - studiuj Aviation Management" i została ambasadorem projektu.

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania oferuje lotniczą specjalność "Aviation Management", która w oparciu o podstawową wiedzę z dziedziny ekonomii daje także możliwość opanowania umiejętności związanych z zarządzaniem lotnictwem, a w szczególności w zakresie obsługi lotnisk oraz linii lotniczej. WSIZ uruchomił kierunek jako pierwsza uczelnia w Polsce i czwarta w EuropieJako pierwsza uczelnia w Polsce, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie uruchomiła jedyne studia o specjalności Aviation Management na kierunku Ekonomia. W ramach specjalności wszystkie przedmioty realizowane są w języku angielskim. Podczas pierwszego roku studiów, studenci otrzymają gruntowną wiedzę ekonomiczną, natomiast od semestru trzeciego w programie studiów realizowane będą przedmioty specjalnościowe. Wykładowcami są międzynarodowi eksperci - praktycy, których codzienna praca związana jest rynkiem przewozów lotniczych. Ich ogromne doświadczenie przekłada się na jakość nauczania na specjalności.Studia na specjalności Aviation Management mają charakter praktyczny, a podczas jej tworzenia uczelnia korzystała z najlepszych europejskich rozwiązań w współpracy edukacji z biznesem. Studenci w ramach różnych przedmiotów pracują nad kilkudziesięcioma studiami przypadków, gdzie wykorzystają zdobytą na wykładach niezbędną wiedzę teoretyczną. Takie rozwiązania uczą krytycznego podejścia do omawianych kwestii, twórczego myślenia oraz umiejętności wyboru najlepszych narzędzi oraz analiz ekonomicznych do rozwiązania konkretnego problemu. Biorą również udział w semestralnej grze decyzyjnej, gdzie wcielając się w rolę menedżera linii lotniczej będą podejmować decyzje, jakie podejmowane są na takim stanowisku każdego dnia. Zajęcia odbywają się w wielokulturowych grupach, a najambitniejsi studenci będą mogli zrealizować rok studiów na uczelniach partnerskich, m.in. na International University of Applied Science w Bad Honnef w Niemczech, gdzie program studiów zarządzania w lotnictwie jest z powodzeniem realizowany od ponad 10 lat.Dynamicznie rozwijający się rynek lotniczy, jak również niedobór wyszkolonych kadr w tej branży dają gwarancje, że jako absolwent będziesz mógł znaleźć ciekawą pracę w przedstawicielstwach linii lotniczych lub jako osoba zajmująca się zarządzaniem w portach lotniczych, biurach turystycznych czy przedsiębiorstwach zajmujących się logistyką transportu lotniczego na całym świecie. Studenci WSIZ właśnie w takich firmach zrealizują obowiązkowe praktyki i staże.


Rekrutacja trwa do 31 lipca i odbywa się na podstawie konkursu świadectw dojrzałości i świadectw ukończenia szkoły średniej w zależności czy kandydat zdawał nową czy starą maturę.

(artykuł sponsorowany)
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mpawelec 2012-08-20 20:58   
mpawelec - Profil mpawelec
gosc_a8780 - uprzejmie proszę się skontaktować mailowo z Panem Michałem Nędzą, e-mail: zobacz link
gosc_a8780 2012-08-20 12:34   
gosc_a8780 - Profil gosc_a8780
to znaczy, że na podstawie wyników z egzaminu maturalnego? punkty z angielskiego podlicza się osobno? Pytam, bo nie ma takiej informacji na stronie...
mpawelec 2012-08-19 23:36   
mpawelec - Profil mpawelec
wszystkie informacje dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie zobacz link
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama