×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Szczecin: W czerwcu 110 % wzrostu
Czerwiec, kolejnym miesiącem rekordowego wzrostu ruchu na szczecińskim lotnisku. Trwa dobra passa Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów im. NSZZ Solidarność. Ruch na lotnisku w czerwcu, w porównaniu z czerwcem 2011 wzrósł o 110 %, przekraczając liczbę 50 tys pasażerów obsłużonych w jednym miesiącu

Na tak dobre wyniki wpływ miało wiele pozytywnych czynników, z których najważniejsze to nowe połączenia krajowe i międzynarodowe (Kraków, Katowice, Gdańsk, Edynburg), zwiększenie obłożenia samolotów do poziomu 81 %, operowanie przez przewoźników na dotychczasowych trasach coraz większymi samolotami.

W okresie pierwszych sześciu miesięcy, wzrost ruchu pasażerskiego wyniósł + 51 % a liczba obsłużonych pasażerów przekroczyła 170 tys. Dzięki rosnącemu obłożeniu samolotów jak również wzmożonemu w okresie letnim ruchowi czarterowemu, władze portu przewidują, że miesiące lipiec – wrzesień będą jeszcze lepsze niż czerwiec, a cały 2012 rok port zamknie liczbą obsłużonych pasażerów na poziomie 460 tys.
gość_a1a25 - Profil
gość_a1a25
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie