×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Q400 Eurolotu w leasingu firmy NACWczoraj (8.07) Bombardier Aerospace potwierdził, że duńska spółka leasingowa Nordic Aviation Capital (NAC) w lipcu podpisała kontrakt kupna i leasingu zwrotnego czterech z ośmiu zamówionych maszyn Q400 linii Eurolot. Dodatkowo firma, która podpisała umowę zakupu 12 maszyn CRJ1000 NextGen, wynajmie je na zasadzie leasingu zwrotnego linii Garuda Indonesia. 

- Transakcje Nordic Aviation Capital dotyczące modeli CRJ1000 i Q400 pokazują, że samoloty te obecnie są atrakcyjne jeżeli chodzi o finansowanie jak i możliwości leasingu dla linii lotniczych oraz inwestorów - powiedział Mike Arcamone, prezes Bombardier Commercial Aircraft.- Choć Bombardier CRJ1000 NextGen jest stosunkowo nowym samolotem to spełnia bardzo dobrze służbę u swoich obecnych operatorów, zapewniając przy tym wyjątkową niezawodność i najniższe koszty pasażera na milę w swoim przedziale. Cieszymy się także z zakupu samolotów Q400 oraz z pomocy dla linii Eurolot i Garuda Indonesia w realizacji ich planu biznesowego - powiedział Martin Moller, prezes Nordic Capital Aviation.

Nordic Aviation Capital jest jednym z największych leasingodawców samolotów regionalnych. Firma posiada ponad 160 samolotów odrzutowych i turbośmigłowych obsługujących ponad 30 klientów w 20 krajach.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_821bc - Profil
gość_821bc
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie