×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Modlin: Dzień Otwarty lotniska
W sobotę (7.07) Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin, zorganizuje Dzień Otwarty Lotniska Warszawa-Modlin. Przed rozpoczęciem pikniku, odbędzie się testowanie terminalu przez wszystkich chętnych, którzy zapiszą się wcześniej i uzupełnią formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej lotniska w dziale "Aktualności" oraz profilu na portalu Facebook.Port lotniczy zaprasza na "Dzień Otwarty Lotniska Warszawa-Modlin" wszystkich chętnych z Warszawy, okolicznych miast, dzieci, młodzież i dorosłych, naszych przyszłych pasażerów i tych, którzy na lotnisku nigdy nie byli, wszystkich, dla których lotnictwo jest wspaniałą przygodą, a zwłaszcza tych, którzy spragnieni są dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Na gości czekają liczne atrakcje dla różnych grup wiekowych, w tym atrakcje lotnicze, możliwość zwiedzania terminala, konkursy z nagrodami oraz na zakończenie koncert gwiazdy!
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie