Modlin: Dzień Otwarty lotniska

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
05 lipca 2012 07:11
2 komentarze
Reklama

W sobotę (7.07) Spółka Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa/Modlin, zorganizuje Dzień Otwarty Lotniska Warszawa-Modlin. Przed rozpoczęciem pikniku, odbędzie się testowanie terminalu przez wszystkich chętnych, którzy zapiszą się wcześniej i uzupełnią formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej lotniska w dziale "Aktualności" oraz profilu na portalu Facebook.Port lotniczy zaprasza na "Dzień Otwarty Lotniska Warszawa-Modlin" wszystkich chętnych z Warszawy, okolicznych miast, dzieci, młodzież i dorosłych, naszych przyszłych pasażerów i tych, którzy na lotnisku nigdy nie byli, wszystkich, dla których lotnictwo jest wspaniałą przygodą, a zwłaszcza tych, którzy spragnieni są dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Na gości czekają liczne atrakcje dla różnych grup wiekowych, w tym atrakcje lotnicze, możliwość zwiedzania terminala, konkursy z nagrodami oraz na zakończenie koncert gwiazdy!
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

humbak 2012-07-09 01:17   
humbak - Profil humbak
"Na gości czekają liczne atrakcje dla różnych grup wiekowych" Zaiste były! :P
gosc_e3aee 2012-07-05 20:53   
gosc_e3aee - Profil gosc_e3aee
I gołe tyłki czekających na bilety Wizzair'a :D
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama