×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air rozdaje darmowe bilety
Wizz Air świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą.

Pierwszych 69 pasażerów, którzy pojawią się w specjalnym namiocie Wizz Air podczas dnia otwartego lotniska w Modlinie, 7 lipca od godziny 14.00 otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na wybranej trasie oferowanej przez Wizz Air z lotniska Modlin. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy.Od 18 lipca Wizz Air zacznie działać z taniego lotniska w Modlinie, oferując nisko-kosztowe przeloty na 20 trasach: do Barcelony, Bolonii, Forli, Burgas, Brukseli Charleroi, Cork, Doncaster Sheffield, Eindhoven, Glasgow Prestwick, Goteborg, Liverpoolu, Londynu Luton, Malmo, Madrytu, Mediolanu Bergamo, Oslo Sandefjord Torp, Paryża Beauvais, Rzymu Fiumicino, Stavanger i Sztokholmu Skavsta. 

- Z przyjemnością zaoferujemy w drugiej połowie miesiąca jeszcze więcej niskich taryf z lotniska Modlin. Wizz Air jest różowy, a różowy to kolor zabawy. Zapraszamy najodważniejszych i najzabawniejszych spośród naszych lojalnych pasażerów do spotkania się z nami podczas dnia otwartego lotniska Modlin w tę sobotę, 7 lipca, od godziny 14.00, w różowych strojach kąpielowych. Można nawet oszukiwać – jeżeli nie masz różowego stroju kąpielowego, załóż jakikolwiek inny i przypnij do niego coś różowego! Zapraszamy jak najwcześniejszej – tylko pierwszych 69 ‘różowych pasażerów’ otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na lot Wizz Air z Modlina! – powiedział Daniel De Carvalho, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
gość_7395c - Profil
gość_7395c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie