Wizz Air rozdaje darmowe bilety

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
04 lipca 2012 11:59
9 komentarzy
Reklama

Wizz Air świętuje swoje przenosiny na lotnisko Modlin w tym miesiącu, zapraszając odważnych i zabawnych pasażerów do pojawienia się w Modlinie w sobotę w strojach kąpielowych z jakąkolwiek różową ozdobą.

Pierwszych 69 pasażerów, którzy pojawią się w specjalnym namiocie Wizz Air podczas dnia otwartego lotniska w Modlinie, 7 lipca od godziny 14.00 otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na wybranej trasie oferowanej przez Wizz Air z lotniska Modlin. Bilety będą ważne przez 6 miesięcy.Od 18 lipca Wizz Air zacznie działać z taniego lotniska w Modlinie, oferując nisko-kosztowe przeloty na 20 trasach: do Barcelony, Bolonii, Forli, Burgas, Brukseli Charleroi, Cork, Doncaster Sheffield, Eindhoven, Glasgow Prestwick, Goteborg, Liverpoolu, Londynu Luton, Malmo, Madrytu, Mediolanu Bergamo, Oslo Sandefjord Torp, Paryża Beauvais, Rzymu Fiumicino, Stavanger i Sztokholmu Skavsta. 

- Z przyjemnością zaoferujemy w drugiej połowie miesiąca jeszcze więcej niskich taryf z lotniska Modlin. Wizz Air jest różowy, a różowy to kolor zabawy. Zapraszamy najodważniejszych i najzabawniejszych spośród naszych lojalnych pasażerów do spotkania się z nami podczas dnia otwartego lotniska Modlin w tę sobotę, 7 lipca, od godziny 14.00, w różowych strojach kąpielowych. Można nawet oszukiwać – jeżeli nie masz różowego stroju kąpielowego, załóż jakikolwiek inny i przypnij do niego coś różowego! Zapraszamy jak najwcześniejszej – tylko pierwszych 69 ‘różowych pasażerów’ otrzyma bezpłatne bilety w dwie strony na lot Wizz Air z Modlina! – powiedział Daniel De Carvalho, menedżer ds. komunikacji korporacyjnej w Wizz Air.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożyk
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_07fcd 2012-08-26 12:40   
gosc_07fcd - Profil gosc_07fcd
Dlaczego nie do Rzeszowa 1 raz w tygodniu.....
gosc_1c97e 2012-07-05 22:58   
gosc_1c97e - Profil gosc_1c97e
Będzie "goło i wesoło" :D
humbak 2012-07-04 20:49   
humbak - Profil humbak
Aby zamienić ten wołszer na bilet nie trzeba aby zadzwonić na wizz-infolinię? Wtedy już to nie będą "bilety za darmo". :P:P
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama