×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


BA: Jeszcze więcej lotów z Heathrow
British Airways zwiększa częstotliwość rejsów na swoich trasach krótkodystansowych z lotniska Heathrow. Brytyjski przewoźnik zaoferuje pasażerom więcej lotów do Włoch, Francji, Luksemburga oraz Norwegii.

W nadchodzącym sezonie zimowym British Airways będzie oferował trzy rejsy dziennie między Londynem a Bolonią. Obecnie loty do Włoch realizowane są raz dziennie. Pod koniec października zostanie za to skasowane połączenie z Londynu Gatwick do Bolonii.
W listopadzie zwiększona zostanie częstotliwość rejsów z Londynu do Luksemburga. Od poniedziałku do piątku loty między Heathrow a Luksemburgiem będą realizowane trzy razy dziennie. 


W sezonie zimowym British Airways będzie oferował trzy rejsy dziennie z Londynu do Marsylii. Połączenie z lotniska Heathrow na południe Francji zastąpi dotychczasową trasę z Gatwick.
Brytyjski przewoźnik będzie oferował zimą więcej lotów z Heathrow do Stavanger oraz Bergen. Rejsy do obu norweskich portów lotniczych będą obsługiwane dwa razy dziennie.
Obecnie loty do Bergen oraz Stavanger realizowane są raz dziennie przez bmi.

Anna Żuchlińska
Fot. Piotr Bożykgość_a360b - Profil
gość_a360b
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie