×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Kolejne zmiany w Miles & More
Od 1 września b.r. wchodzą w życie kolejne, niekorzystne zmiany w programie lojalnościowym Miles & More. Tym razem dotyczą one pasażerów o statusie Frequent Traveller, którzy w przypadku podróży w klasie ekonomicznej liniami należącymi do grupy Lufthansa tracą prawo wstępu do kontraktowych saloników biznesowych na całym świecie (tam, gdzie obecnie jest on oferowany).

Od września pasażerowie posiadający srebrną kartę będą mogli korzystać jedynie z saloników własnych Lufthansy, Austrian Airlines, SWISS, Brussels Airlines, LOT-u i na wybranych rejsach, Luxair.

Modyfikacja zasad wstępu do poczekalni business lounge nie dotyczy pasażerów LOT-u.

- Na chwilę obecną, Polskie Linie Lotnicze LOT, nie przewidują zmian zasad korzystania z saloników kontraktowych dla swoich pasażerów, posiadających kartę Frequent Traveller, podróżujących rejsami operowanymi przez te linie, z biletem wystawionym na LOT - potwierdza Zespół Obsługi Programu Miles & More w PLL LOT.
 
Poprzednie zmiany w programie, dotyczące m.in. gromadzenia mil statusowych i premiowych za przeloty w klasie biznes, zostały ogłoszone w marcu b.r.

Marek Stusgość_7395c - Profil
gość_7395c
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie