×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Pierwszy 787 w barwach Qatar Airways
Wczoraj (26.06) Boeing 787 (LN 58, A7-BCB) przeznaczony do dostawy dla Qatar Airways wykonał drugi lot techniczny. Maszyna od kilku dni posiada pełne barwy linii i w lipcu zostanie dostarczona do przewoźnika. Wcześniej jednak zaprezentuje się na salonie Farnborough Air Show 2012 (9-13 lipca).

W tym roku do floty przewoźnika trafić ma pięć z 30 zamówionych Boeingów 787-8 Dreamliner.Pokład B787 Qatar Airways będzie podzielony na dwie klasy podróży mogące łącznie zabrać 254 pasażerów: 232 w klasie ekonomicznej i 22 w klasie biznes. Maszyna 787 będzie wyposażona w system Wi-Fi oraz GSM, które dadzą możliwość komunikacji dla wszystkich pasażerów znajdujących się na pokładzie. Każdy fotel posiadać będzie prywatne gniazdo zasilające wraz ze złączem USB. Więcej na temat kabiny w naszym artykule "Qatar Airways: Nowe fotele dla B787".

Pasażerowie będą mogli skorzystać z nowych samolotów na przełomie lipca i sierpnia. Pierwszy Dreamliner zainauguruje służbę lotami na trasie Dauha - Londyn Heathrow.

Piotr Bożyk
Fot. Tony Rogersgość_f412e - Profil
gość_f412e
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie