Warszawa: Salon Bolero już otwarty

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
20 czerwca 2012 14:58
24 komentarzy
Reklama

Salon Executive Lounge Bolero na Lotnisku Chopina ponownie zaprasza pasażerów. Po remoncie i zmianie wystroju salon jest teraz jeszcze bardziej elegancki i komfortowy.

Bolero jest jednym z czterech salonów Executive Lounge funkcjonujących na Lotnisku Chopina w Warszawie. Znajduje się w pirsie północnym, w strefie Non-Schengen, za strefą kontroli paszportowej. Otwarty jest w godzinach 6-22.Po remoncie salon ma nowy wystrój wzorowany na wystroju salonu LOT Business Lounge Polonez: ściany obite drewnianą boazerią, wygodne skórzane kanapy i fotele. Do dyspozycji gości jest szerokoekranowy telewizor i trzy stacjonarne stanowiska komputerowe z bezpłatnym dostępem do Internetu (salon objęty jest także sygnałem bezprzewodowego dostępu do Internetu) oraz posiada także łazienkę z kabiną prysznicową.W barku na pasażerów czekają zimne i ciepłe napoje, alkohole oraz różnorodne przekąski i słodycze. Codziennie dostarczana jest aktualna prasa, można także przeczytać i zabrać na pokład samolotu czasopisma life-style’owe. Część tytułów dostępna jest na iPadach.

Z salonu korzystać mogą pasażerowie klasy biznes a także posiadacze karty Dobry Start i innych wybranych kart lojalnościowych lub kredytowych.Pozostali pasażerowie mogą korzystać z oferty Bolero (a także wszystkich pozostałych salonów ExL na Lotnisku Chopina) odpłatnie. Wszystkie atrakcje dostępne są po wniesieniu jednorazowej opłaty w wysokości 98,40 PLN brutto od osoby.

Fot. Lotnisko Chopina
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_3660e 2012-06-25 10:13   
gosc_3660e - Profil gosc_3660e
@waw-gru
A3 jest normalnym czlonkiem *A - mozna zbierac mile statusowe na wszystkie linie *A - w tym LO i LH. 20k wystarcza na karte Star Gold - oczywiscie zanim sie zdecydujesz sprawdz jak latasz i co za to bedziesz mial w A3 - jest tez duzy rozdzial o A3 na flyertalk.com - tez warto poczytac. Po przejeciu BD przez BA, ja sie na przyklad zdecydowalem na US, a nie A3 - dodatkowo BA, SK i AC 'zmaczowaly' moj status w BD - mam teraz 3 karty Star Gold i jednego Emeralda w oneWorld:):):).
gosc_cf825 2012-06-22 12:31   
gosc_cf825 - Profil gosc_cf825
Na stronie Miles & More (link niżej) jest już informacja po polsku:
"21.06.2012 r.
Uczestnicy o statusie Frequent Traveller podróżujący w klasie ekonomicznej w ramach rejsów obsługiwanych przez towarzystwa lotnicze należące do sojuszu Star Alliance mogą przebywając na lotnisku miło spędzić czas w salonikach linii Austrian Airlines, Lufthansa lub SWISS dla pasażerów o statusie business oraz w salonikach należących do partnerskich linii programu Miles & More: Brussels Airlines, Luxair* i Polskich Linii Lotniczych LOT.

Od 1 września 2012 r. dotychczasowe saloniki kontraktowe niestety nie będą już dostępne.


*tylko w połączeniu z rejsem obsługiwanym przez linie Austrian Airlines, Lufthansa, Luxair lub SWISS "
zobacz link
mecenas 2012-06-21 17:14   
mecenas - Profil mecenas
moj komentarz odnosil sie raczej do komentarza ponizej, ze na FTL trudniej uzbierac bo rzekomo wiecej daje. daje tyle samo co kazda srebrna karta u innych przewoznikow *A w ich wlasnych loungach/na ich lotach
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama