Eurolot: Wakacyjne połączenia ruszyły

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
18 czerwca 2012 13:07
10 komentarzy
Reklama

Z Warszawy ruszyły nowe połączenia lotnicze - Eurolot rozbudował siatkę rejsów ze stolicy o trzy wakacyjne kierunki. Samoloty przewoźnika latają już do chorwackiego Zadaru i Splitu. W piątek (15.06) pierwsi pasażerowie polecieli rejsem inauguracyjnym z Warszawy do Heringsdorfu koło Świnoujścia.

Z Warszawy, oprócz całorocznego połączenia do Popradu-Zakopanego, Eurolot uruchomił w czerwcu wakacyjne rejsy do Chorwacji i Świnoujścia. Do Zadaru samoloty latają w soboty, wyloty do Splitu zaplanowano w czwartki. Nad polskie morze polecimy ze stolicy w piątki i niedziele. Przewoźnik kusi atrakcyjnymi cenami biletów i brakiem dodatkowych opłat za bagaż.

W tym sezonie Eurolot proponuje podróżnym aż szesnaście nowych połączeń międzynarodowych. Jak zapowiada Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot, w siatce lotów podróżni odnajdą ciekawe kierunki wakacyjne, rejsy dostosowane do rozgrywek Euro 2012, jak również połączenia typowo biznesowe.

- Liczymy, że dzięki nowym, bezpośrednim połączeniom z Warszawy, wyjazd do Chorwacji i nad Bałtyk stanie się dla Polaków jeszcze atrakcyjniejszy, między innymi ze względu na szybką i wygodną podróż. Samochód przestaje być oczywistym wyborem, jeśli możemy dolecieć na miejsce w krótkim czasie, komfortowych warunkach, nie nadszarpując przy tym portfela - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolot.

Niemiecki Heringsdorf, do którego samoloty z Warszawy startują dwa razy w tygodniu, dzieli od Świnoujścia zaledwie kilka kilometrów. Lot trwa półtorej godziny. Jak informuje Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie, Heringsdorf jest czwartym kierunkiem Eurolotu z Warszawy w sezonie Lato 2012.

- Każde nowe połączenie lotnicze poszerza ofertę Lotniska Chopina i daje pasażerom większe możliwości wygodnego podróżowania. Z radością przyjmujemy nowe propozycje Eurolotu i trzymamy kciuki, żeby cieszyły się jak największym powodzeniem - mówi Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina w Warszawie

Pasażerowie mogą liczyć na atrakcyjne ceny biletów (od 99 zł do Świnoujścia). Ponadto dzieci do drugiego roku życia latają bezpłatnie a młodzież do lat 18 za połowę ceny. Linie nie pobierają też dodatkowych opłat za bagaż. Każdy pasażer może wziąć ze sobą walizkę ważącą do 20 kg i 6-kilogramowy bagaż podręczny.

- Pasażerowie nie muszą obawiać się ukrytych kosztów. Co więcej, w odróżnieniu od tanich linii, niskie ceny łączymy z komfortem podróżowania - podkreśla Mariusz Dąbrowski.

Bilety można rezerwować na stronie internetowej przewoźnika, dostępnej pod adresem www.eurolot.com

Na wybranych trasach polecą nowe Bombardiery Q400NextGen, zakupione przez linie w maju br.

- Do floty Eurolotu dołączyły trzy w ośmiu zamówionych maszyn. Pozostałe Q400 dotrą do Polski jeszcze w tym roku – zapowiada Mariusz Dąbrowski. Dla pasażerów to dobra wiadomość. Samoloty są szybkie i komfortowe. Podróżni mogą spodziewać się wygodnych foteli, większych schowków na bagaż podręczny i przyjaznego oświetlenia ledowego.

Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
sliwus 2012-06-19 13:31   
sliwus - Profil sliwus
Szkoda, że nie ma RNN choćby na weekend.
humbak 2012-06-19 00:35   
humbak - Profil humbak
OLT też lata do Heringsdorfu, dlatego fotka na stronie tego lotniska dziwić nie powinna.
humbak 2012-06-19 00:34   
humbak - Profil humbak
W ATR oświetlenie jest nieprzyjazne?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama