BGS obsłuży również Iceland Express

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 czerwca 2012 18:17
7 komentarzy
Reklama

Baltic Ground Services (BGS) rozpoczyna świadczenie zintegrowanych usług w zakresie naziemnej obsługi pasażerów i statków powietrznych islandzkim tanim liniom lotniczym Iceland Express. Zgodnie z podpisaną umową, BGS w Międzynarodowym Porcie Lotniczym w Wilnie będzie obsługiwać loty wykonywane przez Iceland Express do portu Keflavik (Rejkjavik).

- Przesłanką wyboru na partnera przez linie Iceland Express naszej spółki są nie tylko atrakcyjne ceny oferowanych usług, ale też ich jakość. Profesjonalnie świadczone usługi spełniają najwyższe wymagania międzynarodowe, czego potwierdzeniem jest ciągłe poszerzenie kręgu naszych klientów – powiedział Saulius Batavičius, dyrektor spółki Baltic Ground Services.Islandzkie linie lotnicze Iceland Express loty między Wilnem i Rejkjavikiem będą wykonywać samolotem Airbus A320, mieszczącym 168 pasażerów. Pierwszy lot z Wilna został zaplanowany na 27 czerwca b. r.

Na liście klientów, którym spółka Baltic Ground Services świadczy usługi w zakresie obsługi naziemnej lotów są takie linie lotnicze, jak Finnair, LOT, Aer Lingus, Aeroflot, Brussels Airlines, Transaero oraz Wizz Air. Firma BGS posiada licencję na świadczenie usług w zakresie obsługi naziemnej lotów na Litwie oraz w sześciu największych portach lotniczych w Polsce: w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Wrocławiu oraz Poznaniu.

Fot. BGS
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_9b8ef 2012-06-21 13:05   
gosc_9b8ef - Profil gosc_9b8ef
To pewnie do Krakowa tak samo. Ale Możejki to przecież nadal chyba ORLEN. Więc mamy taką polsko-plolską konkurencję pod litewska flagą ?
gosc_6496b 2012-06-21 11:59   
gosc_6496b - Profil gosc_6496b
paliwo do wawki codziennie dowozi cysterna z Możejek :) a są w trakcie budowy silosów na paliwo w wawie by mieć większe zapasy :)
4tech 2012-06-16 17:17   
4tech - Profil 4tech
A myślicie że zagraniczne koncerny paliwowe obecne w PL mają paliwo z własnych dostaw?. Otóz wszyscy ( wyjątek stanowiła NESTE) kupują w paliwo w Orlenie...:) ba nawet część paliw Orlen dostarcza swoim transportem kołowym zmieniają tylko magnetyczne emblematy na samochodach;) tak samo jest z paliwem lotniczym...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama