×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


AF-KLM: Internet na pokładach B777
Linie Air France i KLM zapowiedziały wprowadzenie dostępu do Internetu na pokładach swoich samolotów. Pasażerowie podróżujący na rejsach dalekiego zasięgu będą mieli dostęp do globalnych zasobów sieci oraz możliwość komunikowania się za pośrednictwem poczty elektronicznej. Air France-KLM planuje próbnie uruchomić usługę na wybranych trasach międzykontynentalnych od lutego 2013 roku.

Przeglądanie stron w sieci oraz oglądanie na żywo relacji filmowych, czy wysyłanie wiadomości podczas lotu niedługo stanie się możliwe podczas lotów Air France KLM. Obie linie we współpracy z Panasonic Avionics postanowiły uruchomić dostęp do Internetu podczas lotów dalekiego zasięgu. Usługa zostanie wprowadzona próbnie na początku 2013 roku.Dzięki nowej usłudze, pasażerowie, którzy są aktualnie w powietrzu, będą w stałym kontakcie ze światem poprzez możliwość korzystania z komunikatorów tekstowych i poczty elektronicznej. Wzbogaci się też oferta rozrywkowa, ponieważ dostęp do Internetu umożliwi transmisję programów telewizyjnych, stacji radiowych itp.

Dodatkowo pasażerowie będą mieli do dyspozycji specjalnie zaprojektowany bezpłatny portal pokładowy z bogatą ofertą usług. Dzięki niemu będzie można przeglądać najnowsze wiadomości ze świata, oglądać programy TV poświęcone linii oraz destynacji oraz czytać magazyny w wersji online. Dostęp do Internetu za stałą opłatą będzie możliwy za pośrednictwem laptopów, tabletów i smartfonów z funkcją Wi-Fi, jak też zyskamy możliwość wysyłania e-maili i sms-ów z telefonów komórkowych, niezależnie od kabiny, w której podróżujemy.

Faza testowa usługi rozpocznie się na dwóch maszynach Boeing 777-300ER należących do obu linii. Podczas testów, klienci linii będą proszeni o ocenę serwisu i wszelkie sugestie dotyczące ewentualnych usprawnień, aby docelowo po wprowadzeniu na wszystkich trasach usługa ta spełniała wszelkie oczekiwania.

Fot. Piotr Bożykgość_90e32 - Profil
gość_90e32
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie