Wizz nie do Amsterdamu

27 września 2005 10:10
49 komentarzy
Reklama

Po dwóch misiącach sprzedaży linie lotnicze Wizz Air wycofały się z połączenia Katowice-Amsterdam.

Od wczoraj nasi czytelnicy informowali nas o odwołanych rezerwacjach na tej trasie. Dzisiaj połączenia nie ma już w systemie rezerwacyjnym. Podobnych informacji udziela centrum rezerwacji telefonicznej linii.

- Loty na trasie Katowice - Amsterdam miały rozpocząć się 1 listopada. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji, zostali poinformowani z wyprzedzeniem. Nie byliśmy zadowoleni z wyników na tej trasie, dlatego przeloty zostały przegrupowane na bardzo popularne kierunki - Liverpool i Mediolan. - powiedziała serwisowi Pasazer.com Natasa Kazmer, dyrektor ds. komunikacji i Public Affairs w Wizz Air.

O dalszym przebiegu wydarzeń będziemy informować na bieżąco.

Ireneusz Dylczyk
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
charles 2005-10-17 09:26   
charles - Profil charles
na ww.gtl.com.pl znjaduje sięankieta preferowanych przez pasażerów destynacji i o to Amsterdam na 2 miejscu ! Tym brdziej mnie dziwi, że skasowali to połączenie :0
chris 2005-10-04 14:17   
chris - Profil chris
gosc_gosc > masz najwidoczniej dostep do jakichs danych do ktorych my nie mamy dostepu...
Zapewne prezesem Wizza nie jest Jozsef Varadi ktory pracowal wczesniej w Malev tylko moze jakis ukryty as Lufthansy ? Przesledziles wszystkie drogi finansowe funduszy inwestycyjnych ktore finansuja Wizza ?
Moze ja takze inwestuje swoje pieniazki w te fundusze wiec moze ukryty cel jest jeszcze jakis inny ? * kto wie co sie mozna po mnie spodziewac ... hmm ;)
gosc_gosc 2005-10-04 14:07   
gosc_gosc - Profil gosc_gosc
Old : nie mówię o LH Technik i żadnych śmiesznych teorii na temat kupowania "akcji" Wizza :D Wystarczy prześledzić kariery biznesowe włodarzy (prawdziwych) spółki ;) wszystkie zaczynają się w jednym miejscu a skończą zapewne w tym samym i wszystkie nie są przypadkowe ... . Można również prześledzić sposoby zabezpieczania wkładów finansowych (gdzie LHT odgrywa sporą rolę...;))...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama