×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Oferta Eurolot w systemach GDS
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Eurolot rozpoczął ostatni etap procesu wdrażania nowego systemu rezerwacyjnego. Strona internetowa przewoźnika nie funkcjonuje od kilku godzin.
 


Nowy system ma być bardziej przyjazny dla pasażerów. Przewidziano nie tylko uproszczenie samego procesu zakupów biletów, ale także udostępnienie odświeżonego modułu odprawy internetowej. Obok rezerwacji przelotu będzie można wynająć samochód i wybrać hotel w docelowym miejscu podróży.

Ulepszone moduły będą pracowały w systemie iFlly Res. Oferta przewoźnika zostanie włączona także do sieci dystrybucji GDS Amadeus dzięki czemu bilety Eurolotu będzie można nabywać u agentów na całym świecie. Rejsy linii pojawią się także w większości popularnych wyszukiwarek internetowych.
 


Pierwsze zmiany są już widoczne.

Po zakończeniu procesu uruchamiania nowego systemu rezerwacyjnego przyjrzymy się bliżej nowościom wprowadzonym przez przewoźnika.gość_16b9f - Profil
gość_16b9f
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie