×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Blue Panorama nie rezygnuje z SuchojaWłoskie linie Blue Panorama nie zamierzają rezygnować z ośmiu zamówionych samolotów Suchoj Superjet 100. Przewoźnik potwierdził, że nic się nie zmieniło i oczekuje dostawy tych samolotów, która wstępnie została zaplanowana na koniec 2012 roku.

- Zamówienie jest wciąż aktualne i odbierzemy nasze Suchoje SSJ100 tak jak planowaliśmy. Jednak według najnowszych informacji termin dostawy zostanie przesunięty na początek drugiego kwartału 2013 roku - powiedział Franco Pecci, prezes Blue Panorama.W 2011 roku linia zamówiła osiem samolotów Suchoj Superjet 100 z opcjami na kolejne cztery maszyny tego typu. Docelowo mają one operować na krótkich trasach pod marką Blu-Express. Warto dodać, że Włochy są partnerem Suchoja w produkcji samolotu SSJ100 poprzez firmę Alenia Aermacchi.

Linia lotnicza Blue Panorama, została założona w 1998 roku. Specjalizuje się w regularnych i czarterowych połączeniach lotniczych na krótkich i dalekich dystansach. Przewoźnik w swojej flocie posiada 10 Boeingów: cztery B737-400, dwa B757-200 oraz cztery B767-300ER.

Piotr Bożyk
Fot. Piotr Bożyk


Reklama


Booking.com
gość_c5c86 - Profil
gość_c5c86
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie