Kenya Airways kasuje loty do Rzymu

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
06 czerwca 2012 14:18
5 komentarzy
Reklama

Kenya Airways kasuje rejsy z Nairobi do Rzymu. Połączenie między Kenią a Włochami zniknęło z systemu rezerwacyjnego przewoźnika, a w tym tygodniu odbędzie się także ostatni lot na tej trasie.

Linie lotnicze Kenya Airways oferowały do tej pory rejsy między Nairobi a Rzymem trzy razy w tygodniu. Trasa była obsługiwana samolotem Boeing 767-300ER. Było to jedyne połączenie lotnicze między stolicą Włoch a Kenią.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
marqoos_pl 2012-06-07 19:47   
marqoos_pl - Profil marqoos_pl
Nie wydaje mi sie, zeby akurat europejskie sluzby lotniskowe (graniczne) byly przewrazliwione na punkcie pasazerow z Kenii czy podrozujacych do/przez Kenie. Sa traktowali tak samo jak wszyscy inni. Tego typu 'specjalne traktowanie' czy tez 'wyjatkowe srodki bezpieczenstwa' czasami sa stosowane przy lotach do Nigerii, Ghany i okolicznych panstw. Jest to spowodowane stosunkowo wiekszym zagrozeniem terrorystycznym w tych panstwach oraz spora iloscia spraw, gdzie takie srodki po prostu musza byc stosowane (np. nielegalne przekroczenia granicy z podrobionymi paszportami/wizami, na cudzych dokumentach itd). Oczywiscie jest to generalizacja, ale w wielu przypadkach takie rzeczy zdarzaja sie zdecydowanie czesciej obywatelom jednego panstwa, a innych nie. Nie wiem, na czym polega ten fenomen, ale nawet niektore linie lotnicze nie przyjmuja platnosci kartami kredytowymi za loty (np. do Lagos) - osoba musi byc obecna w biurze lub placic gotowka. *** Co do lotow Kenya Airways to wplyw mial z pewnoscia tez zmiejszony popyt na bilety na trasy do samej Kenii - ponownie zagrozenie terrorystyczne oraz tzw. 'ogolnoswiatowy kryzys gospodarczy'. Linia pewno bedzie chciala przebazowac ten samolot na inne, bardziej dochodowe trasy.
mietek 2012-06-07 18:29   
mietek - Profil mietek
afroamerykanie z Kenii, no o tym nie słyszałem jeszcze;-)
gosc_3741d 2012-06-06 18:40   
gosc_3741d - Profil gosc_3741d
afroamerykańskich hahaha akurat, gro pasażerów stanowili obywatele USA ;-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama