Zniżka 10% na przeloty Aerosvit

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
01 czerwca 2012 11:13
1 komentarz
Reklama

Aerosvit ponownie daje nam 10% zniżki na przeloty. Kod będzie można wykorzystać od północy 2 czerwca do godziny 23:59 w dniu 3 czerwca.

Podczas rezerwacji biletów należy podać kod:

a7Ekj349j23kydZ

Zniżką objęta jest tylko taryfa, nie dotyczy podatków oraz opłat. Kod możemy wykorzystać przy rezerwacji biletów na wszystkich trasach na podróż do 29 maja 2013 roku.

Anna Żuchlińska
Reklama

Ostatnie komentarze

cezarek 2012-06-01 11:43   
cezarek - Profil cezarek
Witam! Miał może ktoś z Was z nimi problem? WAW-KBP-SVO z uwagi na opóżnienie samolotu do Kijowa rezerwacja została zmieniona na lot bezpośredni. Lot powrotny na trasie SVO-KBP-WAW, przy stanowisku check-in nie wydano kart pokładowych, skierowano do biura w którym powiedziano, że rezerwacja przepadła, nic nie udało się wywalczyć i na piśmie brak informacji, pracownik biura w ogóle nie chciał rozmawiać ani nic napisać. W zaistniałej sytuacji by wrócić do kraju konieczne było kupno nowego lotu. Będąc już w kraju dzwoniąc do biura linii w W-wie dowiedziałem się, że rezerwacja została w drodze do Moskwy zmieniona i system anulował powrót lecz w historii rezerwacji istniała. Gdzie składać reklamację, w jakiej formie, czy mogę liczyć na zwrot kosztów nowego biletu? Z góry dzięki
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama