Rzeszów Jasionka w Top Model

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
01 czerwca 2012 09:23
1 komentarz
Reklama

W dniach 25 - 26 maja 2012 roku port lotniczy Rzeszów Jasionka gościł ekipę telewizyjną TVN, która na lotnisku kręciła czołówkę do nowej serii programu „Top Model – zostań modelką”. 

Na płycie lotniska stawiło się w komplecie jury programu, czyli Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Michał Piróg, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Ekipa filmująca liczyła natomiast ponad 30 osób plus prawdziwa masa sprzętu: kamer, mikrofonów, kabli, wózków, itd.Nowy terminal podrzeszowskiego lotniska bardzo przypadł do gustu producentom telewizyjnego show - został jednym z „bohaterów” czołówki programu relacjonującego casting modelek w Rzeszowie. Zdjęcia i przygotowania do nich trwały wiele godzin, a gwiazdy z Joanną Krupą na czele dziarsko defilowały na pasie startowym Jasionki, powtarzając kolejne ujęcia. 


Dawid Woliński przesiadł się z kolei do samochodu dyżurnych operacyjnych portu, bo – jak obwieścił – bardzo spodobał się mu napis „follow me”. Kolejna część zdjęć została zrealizowana na płycie lotniska, a dzięki użyciu najnowocześniejszego sprzętu ujęcia na pewno będą efektowne i w najlepszej jakości. – Macie naprawdę piękne lotnisko – to było najczęściej powtarzane zdanie, zarówno ze strony gwiazd programu, jak i producentów „Top Model”. Emisja nowej edycji programu zapowiedziana jest na jesień.

fot. Rzeszów-Jasionka
Anna Żuchlińska
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

mietek 2012-06-03 12:36   
mietek - Profil mietek
Chyba łap szpadel?;-)
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama