Tusk na prezentacji Q400 Eurolotu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
28 maja 2012 17:06
17 komentarzy
Reklama

Dziś (28.05) na lotnisku Chopina w Warszawie w obecności premiera RP Donalda Tuska, odbyła się oficjalna prezentacja nowego Bombaridera Q400 NextGen.

W Polsce są już trzy z ośmiu zamówionych przez przewoźnika maszyn. O kolejne pięć flota Eurolotu wzbogaci się jeszcze w tym roku. Zakup nowych samolotów to zdaniem Prezesa Rady Ministrów "zarówno jakościowy, jak i ilościowy skok w rozwoju Eurolotu” - powiedział Donald Tusk podczas konferencji prasowej połączonej z prezentacją nowoczesnego Q400.- To wyjątkowy i ważny moment w historii Eurolotu. Zakup bombardierów oznacza zupełnie nowy komfort latania oraz szerokie możliwości rozwoju linii, co w odniesieniu do uruchamianych rejsów zagranicznych - już ma miejsce. Samoloty są szybkie, ciche i wygodne. Dzięki tej inwestycji będziemy mogli pochwalić się jedną z najnowocześniejszych flot w Europie. Jestem przekonany, że podróżujący szybko docenią walory nowej maszyny – podkreśla Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu.

Niebawem zapraszamy na szerszą relację z tego wydarzenia.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
ktgracz 2012-05-31 11:56   
ktgracz - Profil ktgracz
gosc_d258d: genialny link :) // Ludzie, która część skrótu PO&PIS, to nie ma znaczenia. Papugi nasze już tak od dekady się nauczyły (z zachodu) od speców PR, że jak jest sukces polaka typu: Małysz, drużyny piłkarzy (oczywiście ręcznych hehe) czy siatkarzy, to zaraz oficjalna audiencja u premiera/ prezydenta, by ogrzać swój wizerunek (Tuski, Kaczki, Belki itd. - cała reszta, która w XXI jest/ była w PL u steru), nadać więcej pozytywnych (człowiek sukcesu!) skojarzeń ze sobą. Jak trzeba ogłosić złe nowiny, od brudnej roboty jest stanowisko rzecznika... premiera, prezydenta, ministra, burmistrza, sołtysa, etc. Proste jak konstrukcja cepa, a najważniejsze, że na lemingi działa i słupki w sondażach rosną, a przynajmniej nie spadają :D
gosc_771c7 2012-05-30 04:01   
gosc_771c7 - Profil gosc_771c7
No, nareszcie jest jakiś sukces tego rządu! Nie ważne, że to będzie bardzo drogi sukces, ale coś jest! Ale dlaczego nie było też Pana Ministra od autostrad i kolei? On też lubi się pokazywać przy takich okazjach - nie miał czasu, czy jak?
gosc_8383a 2012-05-29 10:28   
gosc_8383a - Profil gosc_8383a
Tani lans? a gdyby zrobił sobie drogi lans to byś pochwalił? Szkoda rozdrabniać się komentarzami o jakimś pojedynczym epizodzie, napisz "wszystko źle" i jednym postem masz z głowy.
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama