Warszawa: Rusza budowa hotelu

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
24 maja 2012 14:23
3 komentarze
Reklama

Firma Condite Spółka z o.o. wybuduje hotel Hampton by Hilton w pobliżu lotniska Chopina w Warszawie. Podpisanie umowy z generalnym wykonawcą zakończyło trwające ponad rok formalne przygotowania do uruchomienia budowy. Pierwsi goście będą mogli zamieszkać w hotelu w połowie 2013 r.

Condite Spółka z o.o. pokonała w przetargu dziewięciu konkurentów, spełniła wszystkie wymagania określone w dokumentacji przetargowej i zaproponowała najatrakcyjniejszą cenę.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak korzystnego dla naszej spółki rozstrzygnięcia przetargu. Traktujemy to zadanie jako wielkie wyzwanie. Zapewniamy najwyższą staranność działań oraz najwyższą jakość wykonywanych robót – zapewnia Wiesław Milcarz, prezes zarządu Condite Sp. z o.o.Hotel klasy ekonomicznej Hampton by Hilton Warsaw Airport powstanie w odległości około 800 m od Terminala A lotniska Chopina, u zbiegu ulic 17 Stycznia oraz Żwirki i Wigury. Goście hotelowi będą mieli do dyspozycji 116 komfortowych dwuosobowych pokoi rozmieszczonych na czterech kondygnacjach. Obiekt dostosowany będzie do potrzeb osób podróżujących w celach biznesowo-wypoczynkowych. Na parterze zlokalizowany będzie hol główny, 24-godzinny Snack Bar, część śniadaniowa, komfortowa strefa do pracy i spotkań z dostępem do internetu, a także sala konferencyjna i klub fitness. Śniadanie będzie wliczone w cenę pokoju.

Hotel wybudowany będzie ze środków Port-Hotelu – spółki córki Portów Lotniczych. Port-Hotel będzie również operatorem obiektu po jego wybudowaniu.

- Jestem przekonany, że marka Hampton by Hilton dobrze spełni oczekiwania klientów podróżujących zarówno w celach turystycznych, jak i biznesowych. Ten produkt sprawdzi się na polskim rynku – przekonuje Mirosław Moczarski, prezes Port-Hotel sp. z o.o.

Równocześnie z budową hotelu Hampton by Hilton Warsaw Airport, rusza budowa bliźniaczego Hampton by Hilton Gdańsk Airport, który powstanie naprzeciwko nowego terminala Lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku Rębiechowie.

Fot. AGK
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_99eb0 2012-05-24 22:09   
gosc_99eb0 - Profil gosc_99eb0
przykro mi, ale nie macie racji. Budowa hotelu w KRK startuje na początku lipca- obecnie dopinane są ostatnie szczegóły umowy.
gosc_b15c0 2012-05-24 18:29   
gosc_b15c0 - Profil gosc_b15c0
w krakowie to i normalnego lotniska nie ma ...
gosc_522e8 2012-05-24 18:02   
gosc_522e8 - Profil gosc_522e8
A w Krakowie jak hotelu nie było, tak nie ma:) Na zapowiedziach się skończyło.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama