Warszawa: Piknik odlotowe lotnisko

29 maja 2012 00:54
4 komentarze
Reklama

W najbliższą sobotę (2.06) władze lotniska Chopina zapraszają na piknik "Odlotowe Lotnisko". Impreza rozpocznie się o godz. 11.00 i potrwa do 16:00. Jednocześnie w tym samym dniu na zaproszenie warszawskiego portu do Warszawy przyleci kilka samolotów europejskich przewoźników w malowaniu retro.

Dla wszystkich gości przygotowano liczne atrakcje. Wśród nich znajdą się m.in. pokazy sprzętu Lotniskowej Straży Pożarnej, nauka udzielania pierwszej pomocy medycznej czy prezentacja pojazdów pomagających w utrzymaniu lotniska.Nie lada gadką dla grupy miłośników lotnictwa będzie możliwość wjechania na płytę oraz obserwowanie pracy lotniska i przylotu specjalnych samolotów.

Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mogli zobaczyć pracę psa Służby Celnej, dowiedzieć się na czym polega praca marshalla i jak odróżniać towary podrabiane od oryginalnych. Władze portu zadbały również o najmłodszych uczestników pikniku. Będą mogli oni uczestniczyć w malowaniu ciał, puszczaniu baniek mydlanych, zabawie z klaunem czy spotkaniu ze słonicą Fryderyką – maskatką lotniska Chopina.

Piknik odbędzie się na terenie obok dawnego Terminalu Etiuda (ul. Żwirki i Wigury 1).Wszyscy uczestnicy mogą dostać się na lotnisko nową linia kolejową, czterema liniami komunikacji miejskiej: 148, 175, 188, 331 czy też samochodem (parkingi w dniu imprezy będą bezpłatne).

Informacje na temat pikniku znajdują się na stronie portu lotniczego oraz profilu Facebook.

Justyna Żyła
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
bukaj 2012-05-29 16:24   
bukaj - Profil bukaj
Zapowiada się fajna zabawa :)
wojtek 2012-05-29 13:27   
wojtek - Profil wojtek
i co najważniejsze - wojskowo :)
gosc_ec914 2012-05-29 12:46   
gosc_ec914 - Profil gosc_ec914
Ja w tym czasie jestem w Mińsku Mazowieckim tam będzie i współcześnie i retro.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama