Korzyści dla członków Finnair Plus

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
15 maja 2012 15:46
1 komentarz
Reklama

Program Finnair Plus obchodzi w tym roku dwudziestolecie. Aby uczcić ten fakt, linie Finnair wprowadzają dożywotnie statusy członkowskie dla swoich najbardziej lojalnych klientów. Pasażerowie, którzy często korzystają z usług Finnair i osiągnęli status Finnair Plus Lifetime Gold lub status Lifetime Platinum, będą już teraz na zawsze mieć dostęp do korzyści wynikających z tych statusów.

Klient, który osiągnie status Finnair Plus Lifetime, zachowuje go już na zawsze. Aby uzyskać status Lifetime Gold, pasażerowie muszą uzbierać 3 mln punktów od momentu przyłączenia się do programu. Po zgromadzeniu 5 mln punktów pasażerowie osiągną status Finnair Plus Lifetime Platinum.Punkty zdobyte od momentu przyłączenia się do programu Finnair Plus ze wszystkich przelotów liniami Finnair lub innymi liniami sojuszu oneworld są zaliczane do całkowitej liczby punktów Lifetime. Klienci mogą sprawdzać swój status oraz ilość punktów na stronie internetowej Finnair Plus.

- Aby uczcić dwudziestolecie Finnair Plus, chcieliśmy dodać do naszego programu nowe elementy - mówi Mikko Tuomainen, dyrektor programu lojalnościowego. - Dodając statusy Lifetime Gold oraz Platinum uważamy, że jest to dobry sposób na podziękowanie naszym najbardziej lojalnym klientom - dodał.

Więcej informacji na temat 20. rocznicy Finnair Plus i specjalnych korzyści dla często podróżujących można znaleźć na stronie: www.finnair.com/pl/plus.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

olo 2012-05-16 09:02   
olo - Profil olo
jesli za rejs do azji i powrot w pelnej eko mozna uzierac moze ze 20000 mil bo raczej nie wiecej to 5 mln ... to chyba piloci uzbierali
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama