LOT: Nowa kampania reklamowa

Piotr Bożyk - Profil Piotr Bożyk
11 maja 2012 15:55
29 komentarzy
Reklama

W przyszłym tygodniu Polskie Linie Lotnicze LOT wystartują z nową multimedialną kampanią reklamową, której celem jest zaprezentowanie odświeżonego wizerunku marki, jako światowej klasy przewoźnika dumnego z polskich korzeni.

Kampania została stworzona do wykorzystania we wszystkich kanałach komunikacyjnych – telewizji, prasie, w internecie a także – w kinach na terenie całej Polski.

Na użytek kampanii powstał spot reklamowy, który prezentuje lot "lustrzanego samolotu" Boeinga 787 Dreamliner z Warszawy, w którym odbijają się symbole miast do których lata narodowy przewoźnik. Jest to nowa platforma komunikacji, która powstała w oparciu o obecną, jako kolejny etap zmian wizerunkowych LOT-u.Nowe hasło marki: LOT. Naszym horyzontem jest przyszłość, nawiązuje do zmian, jakie polski przewoźnik wprowadził w ostatnich miesiącach, przygotowując się do włączenia do floty pod koniec roku samolotów najnowszej generacji – Boeing 787 Dreamliner. W ramach innowacji zostały wdrożone rozwiązania serwisowe i nowości produktowe, m.in. serwis kelnerski czy nowy etno motyw grafiki. Kampania nawiązuje także do młodego wieku floty LOT-u. PLL LOT S.A. staną się wkrótce jedną z nielicznych linii mających "najmłodsze" wiekowo samoloty w Europie.

- Wraz z nową kampanią mamy okazję pokazać, jak dynamicznie zmienia się LOT – mówi Joanna Pędzińska, dyrektor d.s. marketingu PLL LOT. - W ostatnim czasie wprowadziliśmy wiele udogodnień dla naszych Pasażerów, którzy oczekują obsługi na światowym poziomie. A dalsze zmiany jeszcze przed nami! – dodaje Pędzińska.Wśród motywów kampanii uwagę przykuwa również szeroka oferta LOT-u uwzględniająca wiele udogodnień dla Pasażerów: Taryfę First Minute, Szalone Środy, wyszukiwarkę najtańszych połączeń "Deal Finder" a także możliwość zakupu biletów na stronie LOT.com, co daje gwarancję najniższej ceny spośród wszystkich kanałów sprzedaży ze względu na brak opłaty za wystawienie biletu w najbliższym czasie.

Kampania została przygotowana we współpracy z agencją DDB oraz domem mediowym Universal McCann i potrwa do 30 czerwca.

Fot. PLL LOT
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gosc_b6efd 2012-05-13 15:54   
gosc_b6efd - Profil gosc_b6efd
nie jest zla. OLT wszystkim sie podoba, bo to kopia Virgin i BA. Mogla by byc dostepna za granica..
gosc_5f4fb 2012-05-13 00:08   
gosc_5f4fb - Profil gosc_5f4fb
E, OLT fajniejsza...
gosc_c9309 2012-05-12 19:42   
gosc_c9309 - Profil gosc_c9309
OLT to moim zdaniem porażka poza trasami WAW- GDN , WAW- WRO i KRK-GDN to lata powietrze. Samoloty nawet nie są przemalowane na znakach rejestracyjnych różnych krajów. Wnętrze samolotów fatalne i wogóle..
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama