×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


TAP: Warszawa - Lizbona codziennieTAP Portugal w sezonie letnim oferować będzie codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. Do tej pory przewoźnik operował do Portugalii pięć razy w tygodniu.

Samoloty portugalskiej linii będą startować z Warszawy w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele o godzinie 7:40 i lądować w Lizbonie o 10:40. We wtorki, piątki i soboty odpowiednio o 15.30 i 18.30.
- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rosnące zainteresowanie połączeniem z Warszawy do Lizbony zadecydowało o zwiększeniu oferowania - mówi Marek Sławatyniec, szef firmy Aviareps SA, reprezentującej TAP Portugal w Polsce.W grudniu TAP ogłosił uruchomienie rejsów z Lizbony do Berlina. Rejsy z Lizbony do nowo powstającego lotniska Berlin Brandenburg wystartują 5 czerwca 2012 roku i będą się odbywały pięć razy w tygodniu.
Dzięki systemowi "Bus and Fly" klienci z zachodniej Polski mogą wygodnie dotrzeć na lotnisko im. Willego Brandta w Berlinie z kilkunastu polskich miast, w tym ze Szczecina, Poznania, Zielonej Góry, Gorzowa Wielkopolskiego oraz Wrocławia. O dojeździe na lotnisko BER pisaliśmy w artykule "Berlin: Polacy stąd polecą".  

Południowe godziny odlotów i przylotów rejsów TAP Portugal do Berlina ułatwią klientom z zachodniej Polski dojazd i powrót z nowego berlińskiego lotniska. Rejsy będą wykonywane w każdy poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek i niedzielę. Start z Berlina zaplanowano na 13.35,  lądowaniem w Lizbonie o 17.15. Tylko we wtorki rejs zaplanowano na 12.50 z lądowaniem w Lizbonie o 16.30.

Paweł Cybulak


gość_a8f80 - Profil
gość_a8f80
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie