Z Modlina do Lizbony? Plany Ryanaira

Anna Żuchlińska - Profil Anna Żuchlińska
04 maja 2012 20:37
12 komentarzy
Reklama

Ryanair planuje uruchomić w przyszłym roku kolejną bazę w Lizbonie w Portugalii. Rąbka tajemnicy na temat nowej bazy uchylił Michael Cawley podczas konferencji Adfersit, która odbyła się pod koniec marca.

Według nieoficjalnych informacji, Ryanair miałby zbazować w Lizbonie osiem samolotów Boeing 737-800 oraz uruchomić do 40 tras. 

Wśród nowych połączeń miałoby się znaleźć także połączenie ze stolicy Portugalii do Modlina.Przewoźnik obecnie posiada już dwie bazy w Portugalii, w Faro oraz Porto. 

Studząc jednak emocje należy przypomnieć śmiałe plany dla Modlina, prezentowane na konferencji w Warszawie w lutym br., które miały skłonić władze mazowieckiego portu do podpisania mało korzystnej umowy z Ryanairem. Podobna sytuacja może mieć miejsce z bazą w Lizbonie.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
mietek 2012-05-07 10:00   
mietek - Profil mietek
Od razu ta mapka skojarzyła mi się z tą co to niby miało być z Modlina. Niech otwierają i niech płaci Lizbona;-) WMI chyba się nie ugieło, a FR i tak połączenia otwiera i ilość rejsów zwiększa, więć można.
waw-gru 2012-05-05 22:03   
waw-gru - Profil waw-gru
@ 4tech - pewnie tak. na Okęcie mam niecały kwadrans taksówką za 24zł, jeśli do tego dodać uzależnienie od statusów, mil i przywilejów to Modlin co najwyżej raz z ciekawości odwiedzę, walnąć sweet focię na NK i nigdy nie wrócić :)
4tech 2012-05-05 17:32   
4tech - Profil 4tech
waw-gru, owszem to wybór dla warszawiaków, gdy jednak weźmiemy pod uwagę inne miasta to już ta różnica cenowa jest znacznie większa a dla ruchu p2p jest ona głównym wyznacznikiem.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama